Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami megoldás nagy orr...

Valami megoldás nagy orr "kezelésére"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Profilbol elég nagy orrom van, a homlokomtól lefelé egy kisebb ponton megemelkedik de alapvetően egyenes.Előlről nincsen vele semmi baj szerencsére:) Vmi megoldás?Plasztikát csak legutolsó esetben szeretnék.
2013. dec. 27. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ezt a kérdést én is kiírhattam volna. Ugyanez a bajom. Elölről nincs vele gond, oldalról viszont utálom.

Sminkkel, kontúrozással kicsit lehet csalni (you tube-on van ezernyi videó erről). Azt is olvastam, hogy újabban töltőanyagot is fecskendeznek az orrba és azzal korrigálják a formáját. Ehhez nem kell műtét, pár perces művelet, de úgy tudom időnként meg kell ismételni a folyamatot meg nem tudom, hogy itthon alkalmazzák-e már.

És hát végső esetben próbálj megbarátkozni vele. Szerintem sokszor mi nők 100x rosszabbnak látjuk ezeket, mint amilyen valójában.

A műtéten én is gondolkoztam/ gondolkozom, de egyrészt sok pénz, másrészt az arcom közepén van és ha valamit elszúrnak vagy nem olyan amit elképzeltem, az szívás.

2013. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) egyébként hallottam vmi pillangórol ami elvileg formázza az orrot de nem tudom h az erre a "problémára'' jo e..
2013. dec. 28. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!