Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Hódi Pameláról?...

Mit gondoltok Hódi Pameláról? Szerintem gyönyörű!

Figyelt kérdés
Nem értem miért éri sok támadás, olyan rosszmájúak vele néhányan. Ha nekem ajánlanának pénzt szereplésért, naná, hogy vállalnám. Na mindegy, csak azért írom mert olvastam már itt gyiken is, hogy támadják, meg pl leci*gányozták...szerintem szép nő , és jó anya. Talán nem a legszebb, de vannak olyan 'miss hungary-k' (nem tudom hogy jól írtam-e, a szépségkirálynőkre gondolok) akik a nyomába sem mehetnek.
2014. jún. 8. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én semmi szépséget nem látok benne. Teljesen átlagos, annak is inkább az alja felé húz.
2014. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mindenki szép a maga módján. Szép haja van, és szeme, és jó anya. :)
2014. jún. 8. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
[link] ez hol szép? elég proletár megélhetési celeb
2014. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ki ez amúgy? Rákerestem, némelyik képen egész csinos, a többin meg egy kalácsképű tehenészlányra emlékeztet.
2014. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
honnét tudod, h jó anya? azt amit a Tv-ben látsz, nem biztos, h a valóságot tükrözi ! Egyébként ha szépen ki van sminkelve, akkor tényleg szép
2014. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még átlagosnak sem mondanám, nincs szép arca, egyedül a smink ami szép rajta, de ahol nincs profin megcsinálva ott még csak nem is szép.
2014. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Még hogy a szeme szép? Teljesen mű, meg van rajzolva a szemöldöke. Mert a szem szépségét főleg a szemöldök formája adja, kismértékben járul csak hozzá a szemek egymástól lévő távolsága, mérete.

Meg olyan Pocahontas-osra van megcsinálva sokszor a szemsminkje.

2014. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy ki ez, de szépnek egyáltalán nem mondanám.
2014. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs, ki ez, mert nem nézek se rtl-t se TV2-őt. De nyilván valamilyen médiaceleb lehet a prolinép szórakoztatására.
2014. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is kedvelem, nagyon szép nő, gyönyörű a haja.

Én is vállalnék pénzért ilyen munkát. Simááán.

2014. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!