Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? (Bocsi, ha...

Normális dolog ez? (Bocsi, ha nem ide való. )

Figyelt kérdés

Többen mondták már,hogy problémák vannak a fejemmel.Van rajtam 15 kg súlyfelesleg,és ettől teljesen kivagyok.

Jönnek a hisztik,nem veszem fel ezt-azt,aztán végül eljutok oda,hogy lesz*rom,aztán felveszem és megszólnak.

Most viszont van aki tetszik(bár úgysem lesz belőle semmi,hisz én senkinek se kellenék,meg még szeretnék várni 1-2 évet),és ma ahogy cseresznyéztem,lenéztem a nagy hasamra,majd rájöttem,hogy nem akarom,hogy akárki is ezt lássa,és ez ritka undorító,így szépen lassan lemondtam az illetőről a hasam miatt.


Normális dolog ez??


Kérlek,"felkéne emelni a valagad" "ne annyit egyél mint egy disznó"--ezeket a hozzászólásokat hanyagoljátok,mert sportolok,és normálisan étkezem.Nem érdekelnek a fogyókúrás tippek,kaptam már épp eleget és hasznosat.


Bocsi,ha rossz a téma.

Előre is köszi a választ. :)


2014. jún. 8. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
SORSTARSAM! Egy csonakban evezunk! :') privi uzi esetleg?
2014. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem érdekelnek a fogyókúrás tippek, de, ha szerinted rendesen étkezel és mozogsz és mégis nagy hasad van, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz..

Egyébként érthető, hogy nem szereted a hasad, amikor kövér voltam, én is utáltam a testem, de lefogytam huszonkilót, így sokkal jobb..szóval hidd el, megéri változtatni.

2014. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez nem normális. Ismered a My mad fat diary című sorozatot? Ott a főszereplőlánynak is pont ez az egyik problémája. Ajánlom figyelmedbe :)
2014. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel. Fogadd el magad úgy ahogy vagy, és ne bújj el az emberek elöl azért, mert van egy kis hasad. Van akinek az tetszik, hidd el nekem.


Én pl szeretek ráfeküdni a párom hasára és ha magamon nincs mit fogjak, akkor nekem kell hogy rajta legyen.

2014. jún. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem az illetőről kéne lemondani, hanem a zabálásról és a tunyaságról.
2014. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Tovább jó, ha tudod, hogy minden embernek más a mozgásigénye és az anyagcseréje. Attól mert még XY sortos testalkatú annyi mozgástól és étkezéstől, mint te, nálad láthatóan nem válik be úgyhogy jobban meg kell erőltetned magad. Olyan nincsen, hogy rendszeresen sportolsz és SAJÁT MAGADHOZ mérten normálisan étkezel és hájas vagy. Ez nem normális. Keressél fel egy személyi edzőt és/vagy egy dietetikust és állítsátok be a napi szükséges mozgás és energiabeviteli mennyiséget.
2014. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát,mentek a zöld kezek! :)


Ja..6-os: tunyaságom és mothosságom mellé gonosz köcsög voltam,és olyan lendülettel lepontoztalak,mint amilyen gyorsan kivágják a macskát sz*rni! ;)


Aminek örülök,lassan 7 hónapja,hogy nem híztam egy dekát sem,sőt,fogytam 2 kg-ot,de ez sajnos centikben nem látszik. :(

2014. jún. 9. 14:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb örömöd az életben.
2014. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy nap?
2014. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!