Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mások akik csak 3-4 kilót...

Mások akik csak 3-4 kilót akartak leadni, hogyan és mennyi idő alatt csinálták meg? Hogyan álltak ellen a finom kajáknak?

Figyelt kérdés
persze mondják hogy könnyű, de nekem nem annyira. azt is mondják, hogy ez olyan kevés, hogy nem is látszik, de rajtam biztos látszana mert így is vékony vagyok(azt mondják), csak most így nyárra jó lenne leadni. Sportolok rendszeresen, azzal semmi bajom sőt imádom. egészségesen is eszem, de ha a körülöttem lévők csokit, fagyit, sütit, mekis kaját esznek én is elcsábulok. tehát szerintem ez akadályoz meg a célom elérésében :(. valami tipp, az önuralmon kívül?

2014. jún. 9. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ellenállni a finom kajáknak hanem megkeresni azt ami egészséges és finom. Jó kis pulykamell sok brokkolival vagy főtt sárgarépával nekem a legnagyobb nyamnyam. Vagy tükörtojás paprikásan ^^ minden egészséges kajámat szeretem.
2014. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 1 hét alatt leadtam. Én fogyni akartam és le is fogytam 4kilót, most stagnálok. 81ról 77,1 és eszem ugyan úgy fagyit, palacsintát, csokit csak mindent MÉRTÉKKEL.
2014. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5napból 2x viszek melóba vajas paprikás tojásos kenyeret egész napra és heti 2x eszek csirkemellet.
2014. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet a rosszból, ha már ellenállni nem tudsz.
2014. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy, akkor valószínű, hogy nehezebben fogsz le. 1 kiló/hetet mondanék.
2014. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én meg hízni akarok :(((
2014. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) utolso, szerintem nektek, akik hizni akartok talan jobb mert ehettek amennyit akartok ;) na mind1 ezvan. A vekony nok szepek, nyugi. Tippek az ellen, hogy egyszerre egyek egy halom kajat?
2014. jún. 9. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Önuralom.

Zabalsz vagy jól nézel ki. Ezt mantrazhatod magadban..


Meg jobban jarnal ha a retardalt női fogyókúras módszerek helyett egy rendes szálkasító diétat követnél. Én is rengeteget fogytam mégse éreztem sose szenvedésnek.

2014. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A normalis fogyasi ütem pedig fél/1 kg hetente.

Ami először lejön 2-4 kg az víz.


Nem artana tudni hogy működik a tested ha fogyózol.

2014. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

50%os.. Gondolom ezzel azt akartad mondani, hogy csak akarás kérdése az egész...


Ja, kövéren, 81kgból könnyű lefogyni 3-4 kilót, egyébként ha tényleg 1 hét alatt ment le, akkor hipphopp vissza is fogod szedni, ügyes.. Mindenesetre az 45-60kilóból már nem olyan egyszerű. Aki alapból is ideális súlyban, de szeretne még vékonyabb lenni, annak nagyon nehéz.

2014. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!