Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan álltok ellen a...

Ti hogyan álltok ellen a Karácsonyi sok finom sutinek es édességnek?

Figyelt kérdés
Mit tesztek, hogy ne zabáljátok teli magatokat ezekkel vagy mivel helyettesítitek ezeket a finomsagokat?
2011. dec. 21. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

1. nem sütök.

2. nem kell telezabálni magam.

3. eszem ételt is, és már csak pár falatot tudok enni ilyenekből.

4. ha egy héten át csak cukros szir-sza.rt eszel, nem történik semmi.

2011. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem állok ellen, most telezabálom magam. :) (na jó, azért mértékkel)
2011. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én semmivel sem eszem több sütit karácsonykor, mint az év egyéb időszakában!


Ha enni akarok eszek és kész, ha nem akarok akkor nem eszek!

2011. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon fogok tudni ellenállni, mert a húgommal elkészítjük a kedvenc sütinket, amit már vagy két éve nem ettünk... Ennek bizonyosan nem fogok tudni ellenállni. :D

Meg hát lesz szaloncukor is, meg mézes kalács... Kaptunk süteményt ajándékba is.

Nem azt mondom, hogy egész nap süteményt fogok zabálni, de nem hiszem, hogy megállom, hogy ne egyek belőlük. :(

(Csak reménykedni tudok benne, hogy nem szedek fel sokat ez idő alatt, és hogy januártól gyorsan leadom majd a plusz kilókat. :S)

2011. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem ezen a két napon múlik az életem.
2011. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Jajjjj de hát akkor megáll a fogyás és a nagy zabáláskor úgyis elvesztem az összes motivációmat és belefosok a fogyókúrába, és felszedek még 10 kilót. Így legalább lesz kinek és miről panaszkodnom, hogy már megint nem sikerült a fogyókúra, ami kiváló beszédtéma!
2011. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha kívánom eszek ha nem akkor nem, amúgy tavaly se ettem egyikből se mert a sok hússal meg savanyúval ettem magam tele

nem csak süti van nálunk hanem van gyümölcssaláta is

(egy tálcára szépne, ízlésesen kirakva almaszelet, majd körte, utána kiwi, narancsgerezd, mandaringerezd, majd banánkarika, utána anánászkocka majd a tál közepébe szőlőszemek

aszalt gyümölcs is van-szilva, cseresznye, füge, datolya

chipsből van banán és almachips is

egy kosárkába van diákcsemege, mandula, dió, mogyoró, mazsola és gesztenye ezekből is lehet csemegézni

de van zabpelyhes-aszaltszilvás keksz, túró és kókuszgolyó ami darált zabpehelyből készül és vannak könnyedebb gyümölcsös, joghurtos, túrós kockák is

2011. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sehogy!

A töltöttképoszta már fő is :D Holnapotól meg beindul a süti és kajagyártás 3 napon keresztül,mindenkinek minden kedvence meg lesz sütve,.... :D Szóval nálunk egészen jan. 2.-áig töménytelen kajálás lesz.Nem tudok mit csinálni,mert még szüleimnél élek és nálunk ez a hagyomány hogy lakodalmi mennyiségű étel készül. Persze,nem kötelező enni,de ellenllni ennek nem lehet. XD

Amúgy én így karácsony előtt a normál súlyom alá mentem,4-5 kilóval,igaz így már elég gebe vagyok,de így egyáltalán nem érdekel ha híznék is 5 kilót.

2011. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de a karacsony nem a zabalasrol szol, vagyis nalunk nem, amugy meg dietasan is ellehet kesziteni az ételeket és nem kell agyon enni magunkat, vegul is a karacsony a szeretet unnepe nem az egyfolytában kajálásé.
2011. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

de ha én kajálni szeretek? O_o

na jó, nem trollkodom, de ez most annyira adta.

2011. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!