Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudok fogyni, mit tegyek?

Nem tudok fogyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akármit eszek, meglátszik másnap. Volt, hogy mindent ettem, volt hogy csak egészséges kajákat, most ott tartok megint, hogy mindent.

Mozgok, nemrég kezdtem biciklizni.

Lehet, csak beképzelem, de szinte már látom magam, hogy napról napra husibb vagyok.

Ha az ellentéte létezik (akármit megehet, nem fog hízni), akkor ilyen is létezhet?


2014. jún. 11. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik. ha rendesen mozogsz és étkezel, akkor fogynod kell, szóval vagy elrontasz valamit, vagy esetleg pajzsmirigy alulműködésed is lehet.
2014. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
adatok? kép? mit eszel? mennyit eszel? mit iszol? mennyit bringázól és mióta?
2014. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Hacsak nem betegség van a háttérben mindenki tud fogyni.
2014. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nézesd meg, hogy minden rendben van-e a pajzsmirigyeddel!
2014. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1) Pajzsmirigyvizsgalat

2) A fogyás egy bonyolult folyamat. Gondolom te is úgy vagtál bele hogy igazaból FOGALMAD SINCS mi,hogyan és miért történik. Kalóriadeficit,aerob edzés,fehérjebevitel és hasonló fogalmak megvannak? Tudod hogyan kell étkezni mennyit kell sportolni és mennyi az optimalis fogyas hetente? Gondolom nem.

2014. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy már egyből orvoshoz szaladjon aki nem elég kitartó. Ez alapján jó sok pajzsmirígy-beteg mászkál az utcán. Fejben kell eldönteni. Semmi bonyolult dolog nincs benne. Megfelelő étkezés és melette sportolni.
2014. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!