Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Sürgős! Glo-Jeans-ben...

SOS! Sürgős! Glo-Jeans-ben kicserélik még így a cipőm?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön vettem ott egy topánkát (egy hete), akkor míg felpróbáltam, úgy éreztem, hogy jó, de mikor tegnap felvettem egy kicsit hosszabb időre (először mióta megvettem) éreztem, hogy nem teljesen jó, hogy kicsi. Szerintetek kicserélik még? Vagy levásárolhatom az árát?
2014. jún. 12. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán vidd be, mint hogy napokig vársz válaszra egy internetes fórumon...
2014. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma mindenképp beviszem, csak mondom megkérdezem, hát ha tud valaki biztos választ, mert ha nem cserélik, akkor nem megyek le feleslegesen..
2014. jún. 12. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hordtad és látszik a talpán, de nincs semmi hibája, csak egyszerűen nem kényelmes, akkor nem. Így már nem tudjak eladni másnak, és ha nem hibás, akkor nem is tudják visszaküldeni a gyártónak.
2014. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi hibája nem volt, de amúgysem cserélnek 3 napon belül.. De legalább sétáltam egyet.
2014. jún. 12. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Még tágulhat!

Nekem sok cipő kényelmetlen volt, amikor elkezdtem hordani, most meg szinte kiesik belőle a lábam.

2014. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!