Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körmöm felső rétege lemezese...

A körmöm felső rétege lemezesen leválik. Ezen segítene a japán manikűr? Ha igen, milyen sűrűn és kb hány alkalommal kellene emiatt manikűröshöz járnom?

Figyelt kérdés
Az olajozáson kívül van valakinek valami más ötlete?

2014. jún. 12. 22:29
 1/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Ugyan ez volt a problémám, én 2 naponta tettem rá 20 percre ricinusolajat, és kb másfél hát alatt helyrejött.
2014. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen kezelésekre rendszeresen érdemes, mivel a körömnek jó szokása, hogy nő, és a még ki nem nőtt részre nem igazán hat a dolog. Egyébként nem próbáltam még japán manikűrt, de hallomás alapján elég jó.

Szerintem vitaminokkal próbálkozz, van direkt haj-bőr-köröm szépségvitamin, sok hatását anno nem vettem észre, egyedül a körmömön látszott reális változás.

Illetve vannak speciálisan erre való körömlakkok is, tény, hogy csak elfedi a problémát, de ez olyan, mint a hajtöredezés.. Halott anyag, nem lehet összeragasztani, tehát gyakorlatilag bármit csinálhatsz vele. :D

És persze az is fontos, hogy a felvált részektől szabadulj meg, amíg nem erősödik meg a köröm, próbáld meg röviden tartani. Kevesebb külső hatás éri, és gyorsabban érezhető a változás is.

2014. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)
2014. jún. 13. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Bufferrel dörzsöld ár a körmöd, majd fes rá körömerősítő körömlakkal :)
2014. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon durván , szinte hámlott a körmöm, rétegekben szedtem le. Egyszer csináltak ( 3hete ) nekem még csak ilyen japán manikűrt és ma már épphogy látszik a vonalka, ahol korábban már hámlani kezdett. Nem hittem volna,hogy egy alkalom is ilyen jelentős változást eredményez. szerintem ha valaki gyakrabban csináltatja, mondjuk 10 naponta, akkor hamar teljesen helyre jöhetnek a körmei.

Nekem még annyit mondott a körmösöm, hogy cseréljek reszelőt és ne vágjam magamnak a körömágynál a bőrt, mert elképzelhető, hogy túl durván manikűröztem. Ő még nem is látott ennyire "hámló" körmöket, mint az enyém.

2017. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!