Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, észrevettétek már, hogy...

Nők, észrevettétek már, hogy ha rövid a hajatok, akkor félnek tőled az emberek, ha hosszú, akkor pedig hülyének néznek?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen, olyanok tapasztalataira vagyok kíváncsi, akiknek volt rövid és hosszú hajuk is.
2014. jún. 13. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább függ a hajad színétől mint a hosszától, de lehet benne valami. Régen rövid fekete hajam volt és nem nagyon mertek odamenni hozzám az emberek (de lehet, hogy a fekete szín miatt), most olyan középhosszú szőke és nem néznek hülyének (tudtommal).
2014. jún. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi ilyet nem vettem észre.
2014. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor sötét, rövid hajam volt, fekete ruhában voltam és sötétlila rúzst tettem fel, akkor is odajöttek az emberek. Nem azért, mert annyira vadítóan vonzó vagyok, hanem mert még így is akkora balfácánnak látszom, hogy érdemes tenni velem egy próbát.
2014. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyban arcfüggő is.


Nekem nem teszi szigorúvá, s ezáltal megközelíthetetlenné a kinézetemet a rövid haj. Gondolom, hogy akinek erősebb vonásai vannak, esetleg csontosabb, karakteresebb arca, az könnyebben úgy jár. Nekem viszont babapofim van.


Hosszú hajjal "csak" nőiesebb leszek kislányos helyett, de buta, balek nem. Senki nem tartott még annak.

2014. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont fordítva. Alapból 15-tel kevesebbnek nézek ki, mint amennyi vagyok, erre rátett egy lapáttal a rövid haj. Akkor kivétel nélkül gyereknek néztek, hosszú hajjal meg csak 80%-ban, de mindkét frizurával az első benyomás rólam mindig az, hogy "nyafka liba". Aztán megismernek. :) Vagy nem.
2014. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!