Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Szerintetek egy lánynak...

FIÚK! Szerintetek egy lánynak rövid v. hosszú haja legyen? : )

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Kár volt kiírnod ezt a kérdést... minden fiú a hosszúra fog szavazni. Ők nem nézik azt ugyanis, hogy bizonyos arcformához/hajtípushoz egyszerűen NEM LEHET hosszú hajat növeszteni.
2014. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
84%
Az arcodtól függ szerintem. A klasszikusnek a hosszút tekinthük viszont láttam már olyan lányokat, akik rövid, punkosabb hajjal is nagyon jól néznek ki ... vagy pl nekem az tetszett mikor olyan lányt láttam h a feje bal oldala le volt borotválva, a többi rész pedig hosszú maradt az iszonyatjól nézett ki viszont kevés lánynak áll jól
2014. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Amilyen jól áll neki. Pl a legtöbb lánynak mostanság mániája a hosszú haj, ami majdnem a seggükig ér, de a legtöbbjüknek nem is áll jól egyáltalán. Viszont a vállig érő haj általában nyerő, az majdnem mindenkinek jól áll.
2014. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

"egyszerűen NEM LEHET hosszú hajat növeszteni."


Baromság, szerintem nincs olyan nő akinek jobban állna egy fiús rövid, mint egy legalább vállig érő.

2014. márc. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Ebből látszik, hogy férfiból vagy, lövésed sincs az egészről :) Neked, akinek semmi közöd a témához ne határozd meg, hogy van-e vagy nincs. Én vagyok rá az egyik élő példa, így én tapasztalatból tudom írni, hogy nekem nem "lehet" hosszú hajam. Nagyon vékony szálú és egyenes, ezért ha vállnál hosszabb, az hajmosás és gondos beszárítás után kb fél órával már teljesen lapos lesz. Gusztustalan, mert úgy hat, mintha zsíros lenne, közben csak lelapul. Ezzel nem lehet mit tenni. Ilyen a hajtípusom. Most állig érő, tökéletes a tartása és hadd ne mondjam, hogy attól mert még rövid, nem vagyok fiús, sőt :) 10ből 8 férfi megfordul utánam (és nem azért, hogy a hajamon röhögjön).
2014. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert ehhez aztán nagy szakértelem kell :) Van szemem, más meg nem kell :D


Amúgy jó lenne tisztázni kinél mi a rövid, én az ilyesmire gondolok:


[link]


Mennyivel jobb nő lenne hosszabb hajjal.


Viszont egy vállig vagy állig érő haj nálam már nem rövid, mint pl. ez:


[link]

2014. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Egyértelmű, hogy éppen úgy, ahogy nem mindenkinek áll jól a rövid, ugyanúgy a hosszú sem. Pl Halle Berry. A rövid hajával ezerszer jobban néz ki, mert egyszerűen neki alapból csodálatos az arca. Tehát igenis van olyan, akinek jobban áll a rövid, mint a hosszú :)


Szakértelem pedig szintén kell ennek a kérdésnek az eldöntéséhez, mert nyilvánvaló hogy te is csak a hosszt nézed. Ha néznéd azokat a tényezőket is, amiket már leírtam (a haj vastagsága, mennyisége, arcforma), nem jelentenéd ki határozottan azt, hogy csak a hosszú és semmi más. Elég beszűkült látásmód. Ez olyan, mintha a nők azt mondanák, hogy a férfi csak 180cm felett férfi. Pedig tudjuk jól, hogy nem a magassága tesz egy férfit férfivá :)

2014. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

Rövid hajjal az a baj hogy csak a nagyon szép arcú lányoknak áll jól.

Hosszú haj meg szinte mindenkinek.

22f

2014. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem egy lánynak ne legyen hosszú haja. Minek? A rövid hajtól ugyanúgy NŐ marad mintha hosszú haja lenne. A barátnőmnek hát középig érő haja volt, de szinte mindig copfban hordta. Egy pár hónapja jó rövidre vágatta. Ha mindig fel van kötve a haj, akkor minek a hosszú?? Ezt sosem értettem.

Nekem alapból jobban tetszik a rövid haj egy nőn! Mostanság sokan vágatják jó rövidre a hajukat.

EGY NŐNEK LEGYEN RÖVID!

2014. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

ma 14:32


Halle Berry alapból szép nő valóban, ezért nem rontja el őt annyira a rövid haj :)De hosszabb hajjal még jobb nő lehetne.


Engem már szabályosan idegesít ha meglátok egy szép arcú nőt rövid hajjal és kérdezem magamban, hogy miééééééééééért? :D

Pl. ott van Ördög Nóra.


A mitől férfi a férfi az meg viselkedés, életstílus kérdése, de most teljes mértékben csak a külsőségekről van szó.


Igazából értelmetlen vita, mert úgy sem tudsz meg győzni és valószínűleg én sem téged, tartom, hogy lehet valaki szép rövid hajjal is, de legalább vállig érővel 99.99% hogy még szebb lenne :)

2014. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!