Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Mennyibe kerülne egy ilyen helix piercing, valamint mik a tapasztalatok róla, sokáig tart a fájdalom?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 14. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

5000 ft körül szerintem, de ez helyfüggő. Mivel porcban van, ami elég kényes, ezért sokáig gyógyul ez a fajta piercing. Fél év-egy évvel számolj. Viszont ilyenkor már csak érzékeny, fájni csak 1-2 napig fáj.

Egyébként pont ilyet szeretnék én is, de csak egyet merek bevállalni:D

2014. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyanokat hallottam hogy az illető fél évig nem tudott rendesen aludni azon az oldalán meg hasonló rémhíreket.Ezért is szeretnék minél több véleményt hallani mert addig nem merek belevágni:D
2014. jún. 14. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
ennek a neve forward helix. nekem industrialom van, ami ugye helixet kot ossze forward helixszel. hat a helix resze nem volt veszes, de a forward elegge fajt. pokerarccal birtam, de hat nem volt kellemes. szerintem vagj bele. en mar 5 nappal szuras utan azon az oldalamon aludtam, amelyikre szurtak, de en parna nelkul alszom. nem sok embernek van ilyen piercinge es meg eleg visszafogott is, bar ha hosszu a hajad nem nagyon latni. egyszerre szerintem csak egyet csinaltass.
2014. jún. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Aztán ha elgennyesedik, mit csinálsz? Mert azt nem írja le senki.
2014. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

rendelkezem én is ilyen ékszerrel, a fülem tele van piercingekkel, de ez a fajta volt a legmacerásabb. a helixekkel, az industrialommal, a tragussal nem volt annyi gondom, mint ezzel. kerek egy év kellett, hogy meggyógyuljon, sokszor nőtt rajt vadhús, nagyon sokáig volt piros. ez idő alatt Octenisepttel és Tetran krémmel kezeltem, hol rendbe jött, hol megint "rosszalkodott". augusztusban lesz második éve, hogy meg van, most már nincs vele semmi gond, de macerás volt nagyon.

azt vedd számításba kérdező, hogy mindenkinek a szervezete másképp reagál az ilyen dolgokra (is).

2014. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!