Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányokhoz szóló kérdés Számit...

Lányokhoz szóló kérdés Számit ha egy nem túl jó képű fiatal ember izmos? Kompenzálja az izom h sármos? Sokat lök a szemetekben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép ha egy pasinak kidolgozott teste van, de nem fontos, sőt a már túl sok izom szerintem csúnya.
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
szerintem az izom egyáltalán nem kompenzál...sőt, nagyon sokan hiszik ezt, és ezért kezdenek el ész nélkül gyúrni, majd átesnek a ló túloldalára
2014. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az izmok leginkább a férfiaknak tetszenek, nem a nőknek. Engem kifejezetten taszítanak az izmos férfiak, ijesztőek, csúnyák. Az hogy nem jóképű még magában nem gond, belsővel tudja kompenzálni.
2014. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése, de véleményem szerint egy férfi legyen férfias, ehhez pedig elengedhetetlen a férfiasan izmos (nem kigyúrt) test. És igen, egy nyápic ronda férfi és egy sportos/izmos ronda férfi közül az utóbbit választanám.

24/n

2014. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező ne használd az "izmos" szót mert a nők ez alapján egy Dwayne "The Rock" Johnson alkatra asszociálnak rögtön.


Akárki akarmit mond a legtöbb nőnél ez nagy plusz.

2014. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be az izmos test - átlagos vagy átlag plusz pici pocak jobban tetszik.

Amúgy meg minden ízlés kérdése. Nem hinném, hogy az a típus lennél, akinél feljön a szén, ha lemegy a bányába, ahhoz NAGYON csúnyának kell lenni, kb. ilyen szinten: [link] - na abban az esetben az izom nem segít, max. ha nagyon sok, csak még röhejesebbé teszi a dolgot. Lehet, hogy valakinek pont a te arcod jön be.

2014. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!