Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mert mondjak ezt sokan?

Mert mondjak ezt sokan?

Figyelt kérdés
Tobben mondjak hogy "legyek lányosabb". Én nagyon szeretem a focit és többen monták hogy ez fius..7éve focizok és imádom..de hallottam már ismerőseimtől hogy mért nem vagyok lányos? Hordjak miniszoknyát magassarkut...hát rajtam még sosem volt seminiszoknya se tusarku...jobban szeretem inkabb a rovid nadragot és a tangapapucsot vagy a tornacipot rovid/magas szárú mind1 és ahhoz szoktam venni csőtoppot vagy ujjatlant, polot stb..szerintetek is kéne hordanom miniszoknyat+magassarkut?? vagy jo igyis?

2014. jún. 18. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is focista vagyok.:D De szeretem a miniszoknyát vagy a magassarkút. De így is tökéletes, hidd el! Ha úgy érzed jól magad, akkor semmi gond. Ettől még lányos vagy.
2014. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jó így is, nekem tetszenek a sportos csajok :)

am egy idő után biztos én is megnéznélek valami csiniben, de ha te nem szereted, akkor miért vennél fel olyant??? :o

csak a rövid fiús hajat nem bírom :S

2014. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szoke mellig ero a hajam:D
2014. jún. 18. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csakis olyan ruhadarobk hordj, amik tetszenek is neked. Én sose hordtam és most sem hordok miniszoknyát, magassarkút sem, mégis sokan mondják, hogy szép és csinos vagyok, mert olyan ruhákat hordok, amikben jól érzem magam, és ez magabiztos kisugárzást ad. Amúgy hosszabb, tárdig érő szoknyát és balerinacipőt vagy elegánsabb mokaszint hordok, télen magassarkú (nem tűsarkú!) csizmát, de inkább abból is laposat. Szóval nem kell közönségesen kinézned, hogy csinos legyél, az ilyen stílus neked alapból is felejtős.

Ha majd úgy érzed, akkor úgyis magadtól elkezdesz elegánsabban öltözködni. Én is mindig azt mondom azoknak, akik tűsarkút meg minit akarnak rámerőltetni, hogy csorgassák másra a nyálukat, engem meg hagyjanak békén a kéretlen tanácsaikkal.

2014. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na, akkor biztos szép vagy, na! :D

kép is lesz? :D

2014. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan ruhákat hordj, amik neked tetszenek, amikben te jól érzed magad. Mások miatt ne vegyél fel olyat, ami idegen számodra és nem érzed benne jól magad, mert az látszódni fog Rajtad.

Legyél önmagad, mások miatt meg nem érdemes megváltozni, mert akkor saját magadat árulod el.

2014. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy öltözz, ahogy szeretnél, nem kell másnak megfelelned :)
2014. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!