Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti kiadnatok 2.300 Ft-ot egy...

Ti kiadnatok 2.300 Ft-ot egy korommlakkert?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem ilyen elenk barackvirag szint, de sehol nem talaltam, csak a DMben, ott viszont 2.300 Ft
2014. jún. 19. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tuti nem, de ha neked megéri akkor rajta
2014. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Sokkal olcsóbban is beszerezhető. Èn pl.egy márkás szempillaspirált 500-ért vettem, eredeti, nem csomós, a rendes ára 2000 fölött volt
2014. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem. sőt, én nem is drogériákban veszem a körömlakkjaimat, hanem fodrászboltban kb 350 forintért :D ha van a közeledben egy, akkor nézd meg ott, hátha van olyan barackvirág színű :)
2014. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy OPI lakkért simán, mert nagyon jó minőségű, évek alatt sem szárad be. A sally hansen is hasonló minőség, azért sem sajnálnám a pénzt, ha gyakran használnám.
2014. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen szín? Keress róla képet! Hátha tudunk olcsóbb alternatívát mondani. Esetleg nézd meg más drogériában, DM-ben sokszor drágábban adják a dolgokat.

Én alapvetően nem venném meg, csak ha hihetetlen különleges szín, és nem tudok nélküle élni, és persze épp nem kell fontosabb dolgokra a pénz. Nálam a drága lakkok sem bírják semmivel jobban, úgyhogy már sajnálom rá.

De ha tényleg annyira tetszik, akkor vedd meg, egyszer ki lehet bírni - bár nem kutakodnék a pénztárcádban, de szerintem ha nem vág padlóra ekkora kiadás, nem nagy bűn. :D

2014. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen, márkás lakkért kiadnék. nem csak a pénz a költség, haenm pl. az is, hogy szomorú vagy, hogy nincs olyan lakkod vagy boldog, hogy van. aztán az is, hogy idő, amíg keresel másikat, máshol, olcsóbban. és lehet, hogy nem is lesz olyan szín teljesen.


na máris nem "olcsóbb" az árban olcsó lakk.:)


26L

2014. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
1 ft-ot sem adnék, de ennek csak annyi az oka hogy nem támogatom az állatkísérleteket.
2014. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
utolsó: pedig biztos szeretik az állatok, ha ki van lakkozva a körmük barackszínnel:D (sznob alert!)
2014. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as jót nevettem :DD Én sem adnék ki egy körömlakkért ennyit.
2014. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem szívesen. Meg kérdés milyen lakk. Ha OPI akkor megértem, de ha egy sima drogériás márka akkor sokallom, mert lehet szarul fed, lepattogzik és kb mehet a kukába, mert nem használod. Vannak oldalak, ahol véleményezik a különböző kozmetikai, dekorkozmetikai cuccokat, ott kaphatsz egy jó képet a kinézett lakkodról, mert ha mondjuk 10-ből 8 embernek nem jött be, akkor valószínű, hogy neked sem lesz jó, 2300Ft meg elég nagy összeg a kísérletezésre.
2014. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!