Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiadnátok 30-40 ezer forintot...

Kiadnátok 30-40 ezer forintot egy Ray-Ban napszemüvegért?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Talán ha milliomos lennék és nagyon megtetszene. Egyébként biztos vagyok benne, hogy találnék olcsóbban is ugyanolyan jót és szépet.
2014. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Aki megteheti tegye is, élvezze. Aki nem az keressen olcsóbbat.

Én spec simán, ha tényleg nagyon nagyon nagyon tetszik.

És ettől még nem érzem magam sznob bunkónak..

2014. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi felesleges pénzem lenne akkor lehet. :D
2014. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most már igen, mert már dolgozom, nem is keresek rosszul. Amíg tanultam és a szülők tartottak el, addig nem, mondjuk nem is kaptam volna rá :D
2014. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá pénzem, akkor igen. Egyébként vannak ennél jóval drágábbak is: Bvlgari 180eFt-ért...stb.
2014. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én még akkor sem adnék érte ennyit, ha lenne rá pénzem, mert egyszerűen sajnálnám rá..amikor 2000 ft-ért is kapok olyat, aminek tök jó az uv védelme és jól néz ki, nem adok 30ezer ftot csak a márkáért.
2014. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Nem ér annyit.
2014. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én igen. Próbálgattam Ray-Baneket, de egyik sem volt az igazi. Azért adnék ki sokat egy napszemüvegért, mert nekem 1 darab van és fontos, hogy jó minőségű legyen. Az előzőt 10 évig hordtam, múlt héten vettem újat és nagyon örülök neki, hogy sikerült 18e Ft-ból megúsznom.

Szóval megvettem volna a Ray-Bant, ha az állt volna a legjobban.

2014. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!