Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony a fülem a tágítás miatt?

Vékony a fülem a tágítás miatt?

Figyelt kérdés

Először is, nem kérek nyomorék kommenteket, hogy miért tágítottam ki, hogy néz ki, stb...:) nekem tetszik, a többi pedig nem érdekel. Na szóval októberbe kezdtem tágítani a fülem május végefelé elértem a kívánt 30mm-et, viszont szerintem eléggé elvékonyodott a fülem. itt van 2 kép, hogy miről is lenne szó: tágítóval: [link]

tágító nélkül: [link] Nincs felszakadva, semmi sérülés nincs rajta, naponta 2x fertőtlenítem, illetve olivaolajas testápolóval kenem. Esetleg van köze hozzá hogy milyen tágító van a fülembe? Van fém, és szilikon tágeszem is. Fog még továbbvékonyodni? A válaszokat előre is köszönöm.



2014. jún. 20. 15:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként, 2 napja van benne szilikon, azelőtt egy hónapig orvosi acél volt benne. 28mm-nél még vastag volt a cimpám. 16/F
2014. jún. 20. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem vékony, de láttam már vékonyabbat is!
2014. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég vékony, de szerintem ennél a meretnél normális. Nekem csak 16mm(marad is) de hasonló vastagságú mert alapból kicsi a cimpám . (Ja, és ha a pólód asking alexandriás azért hatalmas virtuális pacsi jár :))
2014. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, amúgy igen, Asking Alexandria :D
2014. jún. 20. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem 40-es volt mikor kivettem és ilyen -- [link]

na szerintetek ezzel mit kezdjek? :'o

2014. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!