Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes?...

Szerintetek mi a helyes? Elfogadni magadat úgy ahogy vagy, vagy megvalósítani azt az ént aki igazából akarsz lenni? (normális keretek között)

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 23:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint külsőleg gondoltam.
2014. jún. 24. 23:32
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Ha van rá lehetőség,jobb megvalósítani azt az ént aki valójában akarsz lenni/aki lennél ha mernél.

Pl. januárban dagadt voltam, nagy orrú, és szemüveges. egyiket se bírtam elfogadni sose, de pénz híján csak az elsőn tudtam változtatni, és már most is jobban érzem magam. Az orrommal még néha elvagyok,de amint lenne rá pénzem megműttetném. A szemüveggel sose bírtam magam még elképzelni sem, de nem bírom a kontaktlencsét, lézeres szemműtétre meg nincs pénzem... Szerintem a testi hibákat nem lehet elfogadni, max. beletörődni, de attól még persze idegesítik az embert...

2014. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ. Mert amíg normális, természetes keretek között, reálisan el lehet érni az áhított célt, addig nyilván tenni kell érte, miért törődnél bele. De ha ez azzal jár, hogy teljesen megkattansz miatta vagy átszabatod magad, az már azért nem biztos, hogy jó. Hiába szeretnék 15 centivel magasabb lenni, vagy akarhatnék nagyobb melleket, másmilyen orrot, ezeket nem igazán lehet elérni csak akarattal és egyszerűbb beletörődni. Bár kinek mi fér bele persze.
2014. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol a ketto kozott:)

Pl:Szemuveges vagyok,amit gyulolok,ezert kontaktlencset hordok.Igy jobban erzem magam:)

Viszont pl plasztikai mutetekbe nrm mennek bele,meg a szivacsos melltartokat is utalom:(annyira nem erzem magam bennr termeszetesnek:/

2014. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valahol a kettő között...
2014. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!