Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a jó dumás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a jó dumás, helyes pasik a szép lányoknál nem mernek kezdeményezni, de a kevésbé szép, átlagos lányoknál meg oldottnak, felszabadultnak érzik magukat?

Figyelt kérdés

A harmadik ilyen pasiba botlunk a barátnőimmel, és lehangoló, hogy azért görcsöl a társaságunkban néhány jól szituált, amúgy mókás, vicces pasi, mert nőiesen öltözködünk, és az ismerőseink szép, vonzó nőknek tartanak minket.


Az átlagos öltözetű, szerényebb lányok érdekes módon mindig körülugrálják ezeket a pasikat. Több olyan pasi ismerősünk is van, akik irtóra helyesek, nagyon jól néznek ki, de akikkel jártak, hát azok kicsit sem voltak szépnek mondható lányok.


Leginkább az a bosszantó, hogy ugyanazok a pasik (akik ugye viccesek, beszédesek, műveltek, figyelmesek), akik ezeknél az átlagos lányoknál nagyon népszerűek, a mi társaságunkban egy teljesen balek pasi képét mutatják: nem szólalnak meg, csak ülnek, hallgatnak, nézelődnek, néha mosolyognak, és ha hozzájuk szólunk, hogy be tudjanak kapcsolódni a beszélgetéseinkbe, akkor mindig mindent elintéznek egy rövid nyúlfarknyi válasszal.


Nem egy ilyen pasival volt már dolgunk, és értetlenül állunk a probléma előtt, hogy egy tök jó fej srác miért olyan mamlasz és esetlen a mi jelenlétünkben.


Én is kiszemeltem magamnak egy nagyon jó pasit, akit nagyon kedvelnek a lányok, de amikor próbáltam neki jeleket küldeni, vagy a társaságba bekapcsolódni a beszélgetésbe (hogy hahó én is itt vagyok ám), ügyet sem vetett rám, de közben kiderült, hogy hetekkel ezelőtt már érdeklődött felőlem, hogy ki vagyok, mi a nevem, mivel foglalkozok. Amikor meg szeretnék közeledni felé, észre sem vesz.


Miért ilyen görcsösek a pasik?


2014. máj. 31. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

talán, ha kicsit feloldódtok, és megmutatjátok nekik, hogy ne vagytok cukorbabák, bennetek is ugyanolyan mély, őszinte érzelem van, akkor bennetek is bíznak.


Ahogy leírtad magad, én is egy ilyen srác vagyok. Azért nem kezdek ki "veletek", mert azzal ,hogy ilyen szépen, igényesen, mindenkinek tetszően akartok mindig kinézni, azt erősítitek bennem ,hogy ne nem vagytok megbízhatóak, az első "jobb partiba(kapcsolat) átugrotok". nem lehordás volt, én örülnék a legjobban ,ha nem így lenne :)

2014. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hülye kérdés, de nem öltözködsz túl merészen? Lehet a visszafogottabb lányok tetszenek nekik.
2014. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő azt állítja egy másik nőről, hogy nem szép, az a tapasztalataim szerint nem feltétlenül igaz!
2014. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltok bele királynőim hogy csak VELETEK ilyenek?

Az meg se fordul a csinos bar üres fejecskétekben hogy tesetleg nem akar tőletek semmit mert ti ellenállhatatlanok vagytok ugye..

2014. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha nem tetszetek nekik? :O
2014. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az 5-ös,ez náluk véletlenül sem opció..
2014. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert ha túl szép vagy akkor nincs esélyünk - gondoljuk. Out of my league!
2014. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Beképzelt hülye piccsa vagy! 😂😂
2019. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nemo4 ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a szép, bombázók akik úgy is jelennek meg, többnyire "egyéb szakmákban" is érdekeltek és hát az nem mindenkinek jön be. A másik pedig az, hogy az ilyen tipusú nök a gazdagabb urakra buknak és ez benne van a társadalomban.
2021. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!