Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépségverseny, hogy legyek a...

Szépségverseny, hogy legyek a legszebb?

Figyelt kérdés

Bejutottam egy országos szépségverseny fináléjába, még van egy hónapom mielőtt elkezdődik a tábor. Mit csináljak? Hogy hozzam formába magam?

Tényleg örülök, hogy eddig eljutottam, és várom a tábort is, de most hogy már itt vagyok nyilván nyerni is szeretnék.

Egészségesebben, változatosabban eszem, többet sportolok, járok hetente masszázsra és szaunába, alszom eleget és mivel szünet van így van időm kikapcsolódni is. A másik hogy bulikba általában cigizek és inni is szoktam 2-3 pohárkával, ez belefér? Vagy ezzel is hagyjak fel?

Köszi a válaszokat :)

18/L



2014. jún. 26. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
2014. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

? A kérdésre vártam válaszokat, nem olyan emberektől "oltogatásokat", akik nem is ismernek.

Megspóroltál volna magadnak pár percet az életedből, ha ami nem érdekel azt figyelmen kívül hagyod :) De ha szeretnél az intelligencia szintemről csevegni írj privátban ;)

2014. jún. 26. 16:54
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Felesleges köröket futnánk, ebben a pár sorban leirtál mindent amit tudni érdemes rólad. Sőt, még olyat is amit nem érdemes.
2014. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor miért írsz ide? Nem is akarok Neked megfelelni és nem is érdekel a véleményed :)
2014. jún. 26. 17:01
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

A véleményem Rólad a elsősorban világnak szól, csak másodsorban Neked.

Az én véleményem a világörökség része.

2014. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát persze :) Hidd csak ezt, ha ettől egy picit is értelmesebbnek tűnik az életed. ;) Szia
2014. jún. 26. 17:08
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a cigit és a piát zárd ki teljesen az életedből. Nem csak a versenyig, egyébként is (na jó, 1-2 pohár belefér, de ritkán). De a cigit tényleg felejtsd el, nem is gondolnád, hogy pár szál is mennyit számít!
2014. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, úgy lesz, köszönöm :)
2014. jún. 26. 17:16
 9/16 anonim válasza:
91%
Szerintem minden a dontok izlesen mulik, mindenkinek.mas a vonzo es a szep.
2014. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Így van ahogy az utolsó írta, lehet hibátlan a bőröd és magadhoz képest a legjobb a formád, ha egy másik lánynak szebb az orra /hosszabb a lába /nagyobb a melle, nem tudsz mit csinálni.
2014. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!