Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépségverseny, hogy legyek a...

Szépségverseny, hogy legyek a legszebb?

Figyelt kérdés

Bejutottam egy országos szépségverseny fináléjába, még van egy hónapom mielőtt elkezdődik a tábor. Mit csináljak? Hogy hozzam formába magam?

Tényleg örülök, hogy eddig eljutottam, és várom a tábort is, de most hogy már itt vagyok nyilván nyerni is szeretnék.

Egészségesebben, változatosabban eszem, többet sportolok, járok hetente masszázsra és szaunába, alszom eleget és mivel szünet van így van időm kikapcsolódni is. A másik hogy bulikba általában cigizek és inni is szoktam 2-3 pohárkával, ez belefér? Vagy ezzel is hagyjak fel?

Köszi a válaszokat :)

18/L



2014. jún. 26. 16:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

először térdelsz, aztán felülsz az asztalra, és terpesz!

ha te csináltad a legjobban, akkor borítékolható a korona! :))))

2014. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kedves utolsó, sajnálom ha a Te világodban így működnek a dolgok :)

2014. jún. 29. 15:05
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
majd rájössz...
2014. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ez kell szerinted, de én nem azt kérdeztem, hogy legyek könnyűvérű :)
2014. jún. 30. 17:11
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
jóó, csak ne lepődj meg, ha nem jönne be :))
2014. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem ez az első versenyem, ne aggódj :) Igen, vannak ilyenek is, akiket Te írtál, meg vannak normális emberek. Mindenki maga dönt, a saját értékítélete szerint, és nekem ez nem fér bele. Hozzáteszem megint csak, nem is erre voltam kíváncsi:)
2014. jún. 30. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!