Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez természetes...

Szerintetek ez természetes mell vagy plasztikázott?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 27. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Tuti nem igazi, és nem azért, mert fel van nyomva.


Én sovány vagyok, mint ez a csaj, nagy mellem van, és emiatt nagy hátam is. Ha természetesen nagy valakinek a melle, akkor izmos, nagy háta is van hozzá, hogy meg tudja tartani. Akiknek plasztikázzák, azoknak viszont nem épül hozzá izomzat.:)


26N

2014. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
1-es: ez baromság. Nagy mellem van kis háttal műtét nélkül, és ez nem is annyira ritka. Csak fel van nyomva neki, a többi képen nem is tűnik ennyire nagynak [link] sőt itt inkább átlagos [link] az oldal szerint egyébként természetes.
2014. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es: jó, hogy ilyen normális hangnemben vagy képes válaszolni az embernek.:)


kérdező, természetesen nem baromság, biztosan vannak kis hátú emberek nagy mellel (kérdés, mit érez ő nagynak, és mit érez nagy hátnak.:D), de ez egyáltalán nem gyakori, hiszen tényleg kell hozzá izomzat.

2014. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez alkati kérdés, és szerintem sem függ össze szorosan a hát és a mell méret. De a gerinc izomzatnak kell elbírni.

Melltartó is sokat alakíthat egy nő mellén.

Én azt mondom ,hogy egy melltartó nélküli képről simán el lehet dönteni, hogy plasztikázott e. De melltartós képnél már nem merném rámondani.

2014. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem arról van szó, hogy más a válaszolóknak a kis hát és a nagy mell fogalma...
2014. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Melltartó nélkül lehetne megállapítani, vagy mozgás/futás közben:D
2014. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez tuti természetes, csak jól feltolta őket a nyakába.

Egyébként létezik nagy mell keskeny háthoz, pl nekem.

(70E-75D, szabásfüggő, a hátam mindössze 69cm, a mellem meg 90cm)

2014. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha természetesen nagy valakinek a melle, akkor izmos, nagy háta is van hozzá, hogy meg tudja tartani."


Ezt meg honnan vetted? Nettó butaság, én vagyok rá az élő példa.

2014. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a biológia óráról, mondom, szerintem te nem látod elég nagynak a hátadat, vagy pedig nagy mellnek nevezed a melled, pedig nem is nagy.


és te honnan vetted, hogy ha van valami alól két-három kivétel, akkor már a szabály sem él? :D

2014. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ebből nem lehet megmondani, de valószínűbb, hogy kamucici.

persze nem kizárható, hogy valódi...

2014. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!