Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, melyik vonzz jobban...

Srácok, melyik vonzz jobban titeket az (arányosan ) nagy szilikon mell vagy a természetes kicsi?

Figyelt kérdés

Nem vállalkoznék műtétre, csak kíváncsi vagyok.

Kort írjatok léci :)


2013. márc. 22. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez nem ilyen 1es vagy 2es válasz dolog...

Ha a nőnek rossz közérzete van,frusztrálódik,akkor csináltassa meg.Ha valami születési rendellenessége van,vagy daganata volt,akkor is,hajrá.De ha egy pasi miatt,vagy mert másoknak akar megfelelni,akkor ne.

A kicsi és a nagy is szép,mert a szép női test része.mindegy,csak 2 legyen.

23-f.

2013. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat :) Igazából azért merült fel bennem ez a kérdés, mert amikor ilyen edzős oldalakat nézegetek, a szép izmos, vékony lányoknak mind szilikon mellük van (tisztelet a kivételnek). Ennyi edzéssel és ilyen testzsír százalékkal kizárt, hogy ilyen nagy mellük legyen. De még is értük vannak oda a pasik... nem a sportos kisebb mellűekért.
2013. márc. 22. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint

Ja,vannak ilyen felső kategóriások,akik nagyon megizmosodtak.Szerintem nekik is rosszul esik,hogy férfiasan néznek ki,azért szilikonoztatják magukat.Én teljesen megértem őket.Mondjuk azt nem,hogy miért vállalják el a hatalmaz izmokat...Szerintem az teljesítményre becsülendő,de a nőiességüket teljesen elveszítik.

2013. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a kicsi de formás!


mindig mondják h a kisugárzás a fontos, hát igen. a nagyon lapos mellet már kompenzálni kell vmivel és ez a kisugárzás! de ez pl. onnan fakad, h szép a lány arca, v karcsú, kicsi, aranyos stb... mert azért a kisugárzásba nagyon beletartozik az 1 mp alatt alkotott összkép ez meg főleg a külsőből fakad.

de egy pici lánynak pl. hülyén is állna a nagy mell. akinek meg hosszúak és formásak a lábai annak szintén nem a mellét nézem (én mondjuk)


a szilikon mell egyetlen esetben jön be, akkor ha annyira nem feltűnően óriás labdák, és valóban arra kell, h egy csaj aki mondjuk full "lapos", a nulla ego-ját növelje kicsit (vagy nagyon)... mert ilyen esetben miért is tagadhatnánk meg tőle egy technológiai vívmányt, amivel jobban is érezheti magát!

2013. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
am arra válasz amit írtál, a testépítő lányoknak nagyon fontos a külső elvégre ezzel keresik a pénzüket kb... és a komoly testedzéstől nagyon lecsökken a mellük teljesen elférfiasodnak nem csoda h rosszul érzik magukat úgy! ezért kell nekik műmell.
2013. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat :)
2013. márc. 23. 15:46
 7/7 anonim válasza:
arányos szilikon
2013. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!