Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy aprócska probléma ami...

Van egy aprócska probléma ami engem nagyon zavar. Hogyan tudnám ezt leküzdeni? Valaki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy nagyok a melleim. 15 éves vagyok,de nagyon utálom. Melltartókkal hadilábon állok,ugyanis alig találok tökéletes melltartót. Ami tart,merevítős,felnyomja a ciciket a nyakamig tök jó,meg minden,de nagyon kényelmetlen.A sportmelltartókat nagyon szeretem,de most nekem olyanok vannak ami nem tart nagyon sokat,de viszont nagyon kényelmes. Sokan irigykednek rám az osztályból és megkapom azokat h 'Dejó hogy ilyen nagy cicijeid vannak! Szerencsés vagy' stb. De én akkor sem tudom szeretni.A tesiórák is elég kényelmetlenek voltak. Nem azt mondom hogy olyan rettentő nagyok a melleim,formásak meg minden,de a kisebb jobb lenne...

2014. jún. 27. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, mert lehet, hogy te jobban viseled majd, de én azóta is küzdök ezzel.


Bárhogy nézek ki (szőke vagyok, vékony, szép az arcom), CSAK a csöcsömet nézik...undorító:D


Egyébként ahol én vásárolok: Tezenis (olyan színes pamut melltartóik vannak, amik merevitősek, és szépek, jól tartanak), és sportmelltartót meg márkásat kell venni (nekem Hervisből van egy Nike márkájú itthonra alváshoz+futáshoz.)


26N

2014. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: Alváshoz? Nem írtad mekkora a melled, nekem 75F, amiben futok az tényleg arra van, tehát leszorítja annyira a mellemet hogy ne ugráljon. Egyáltalán nem lenne kényelmes abban aludni.


Kérdező: Kisebb nem lesz a melled, próbáld elfogadni. Keresgéljél, fontos hogy megtaláld a neked való melltartót. Te se írtad mekkora, bizonyos méret felett sima üzletben nem lehet megfelelőt kapni (sokszor pont a rossz méret tolja fel). Tesiórára meg még hatványozottabban igaz hogy jó méret kell, tudom mennyire fájdalmas a fel-le ugráló mell. Ha nem tart eléggé akkor valószínű hogy túl bő, ilyenkor eggyel kisebb körfogatú de eggyel nagyobb kosarú melltartót kell választani (pl 80C helyett 75D vagy akár 70E ha vékony vagy). Láttam olyan sportmelltartót is ami fazonra tényleg sportos volt meg amúgy kényelmes is, de maga az anyag túl rugalmas volt, így végül emiatt nem tartott semmit. M&S-ben van elég széles méretválaszték sportmelltartóból (nagyobb mint a Decathlonban).

2014. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"1: Alváshoz? Nem írtad mekkora a melled, nekem 75F, amiben futok az tényleg arra van, tehát leszorítja annyira a mellemet hogy ne ugráljon. Egyáltalán nem lenne kényelmes abban aludni."


Nem annyira szoros, hogy ne ugráljon a mellem. Csak annyira, hogy ne lógjon a póló alatt a hasamig.:D:D Jó, nyilván túlzok...hason alvó vagyok, így kell valami, ami összetartja és kényelmes.:)

2014. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, 90C-s.
2014. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jó probléma, cuki lehetsz :3


21f

2014. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!