Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha meglenne hozzá minden...

Ha meglenne hozzá minden adottságotok, bevállalnátok fürdőruhás/fehérneműs képeket egy fotósnál?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, én még anélkül is vállaltam.
2014. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez felhasználástól függ. Saját célra akár - bár akkor teljesen mindegy lenne az adottság is igazából. Ha más is felhasználhatja, akkor nem, gondolnom kell a karrieremre is, nem épp összeegyeztethető a kettő.
2014. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
engem felkértek,de valamiért riasztott a dolog és azonnal mondtam,hogy olyat nem vállalok,pedig az alakom meg van hozzá.Nem tudom miért vagyok gátlásos o.O
2014. jún. 28. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megvan hozzá a testem, de minek készítenének rólam olyan képeket? Nekem nem kell, nyilvánosságra nem hoznám, mert nem vagyok r.ibanc. Max a páromnak meglepetésnek, viszont akkor max női fotóssal. Egy vadidegen férfi előtt mégsem fogok félig meztelenül pózolni.
2014. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én bevállalnám, modellkednék szívesen az alakom is megvan hozzá.
2014. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én simán bevállalnám. Amúgy meg a strandon hány vadidegen férfi lát minket fürdőruhában.
2014. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

miért ne? nem lenne szar, ha a testemből meg tudnék élni. azért ha egy tangát kéne felhúznom már nem biztos, hogy elvállalnám xd de van az a pénz. csak annyira jól meg úgysem fogok kinézni soha :Đ


21f

2014. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Ha ez így működne...
2014. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem meg van hozzá az alakom. De nem vállalnám be. EGyszerűen csak nem az én műfajom az ilyen fotózkodás, pózolás, magamutogatás.

HA valaki meg akar nézni akkor majd a strandon megbámul :D

2015. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!