Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nagy a fogam akkor le...

Ha nagy a fogam akkor le lehet csiszoltatni a fogorvossal? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon nagyok a fogaim elől de rendesen állnak meg nem sárgák de mégis annyira nagyok hogy mikor mások előtt vagyok nem is nagyon beszélek meg ha nevetek a kezem a szám elé teszem mert már rengetegen leszóltak miatta meg nem akarom elfogadni ha egyszer nem tetszik akkor változtatni akarok rajta.Csak nem tudom hogy fogorvos az lecsiszoltatná kisebbre és hogy az mennyibe kerülne ha egyáltalán megcsinálná és Mivan ha nem jól csinálja meg vagy esetleg utánna az állna hülyébben ha kisebb lenne a fogam?

2014. jún. 29. 19:49
 1/3 StrongWoman ***** válasza:
Igen, le lehet csiszoltatni. Érdeklődd meg az árát mert mindenkinél változó, illetve a fogorvosod megtudja mondani hogy hogy lenne esztétikusabb számodra.
2014. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
régen én is utáltam a fogaimat,de egyszer összekerültem egy sráccal aki amolyan "álompasi" ő meg egy vigyorgásom alkalmával megdicsérte a fogaimat!azóta valahogy megszerettem őket és amióta bátrabban villantom meg a fogaim mosolygáskor rengeteg bókot kapok a fogaimat illetően,nagyon igen de fehérek,szabályosak,én elfogadtam hogy ilyenek:)
2014. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Le lehet csiszoltatni, nekem is nagy volt és le kellett csiszoltatni mikor véletlenül letört belőle egy darab... sokkal jobban tetszik most hogy kisebb. Habár lehet hogy érzékeny lesz tőle a fogad hidegre-melegre meg hasonlók.

Hívj fel egy szimpi fogorvost és kérdezd meg mennyibe kerülne, mert elég változó árak vannak mindenfelé. De nem hiszem hogy nagyon drága mivel nem kell pótolni meg semmi extra...

2014. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!