Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetovalt szemoldok vagy...

Tetovalt szemoldok vagy rajzolt vagy mi a fene?

Figyelt kérdés
Sok ismerosomnek latom hogy ma mar nagyon szep ives a szemoldoke regebb pedig halvany keves ossze vissza allo szalak voltak... Mitol lesz olyam szep a szemoldokuk? Mit csinalnak vele?

2014. júl. 1. 14:01
 1/5 anonim válasza:
Szemöldök ceruzával megrajzolták a szemöldüküket. :) Mostanában elég nagy divat ez.
2014. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

*szemöldök

Elírtam bocsi :D

2014. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy az elsö írja. Olyan ceruza mint a sima szemceruza végül is, csak barna és azzal meg lehet rajzolni szépen. Mondjuk nem csak ceruzas megoldas letezik de a legtobben azt csinaljak szerintem.

Nagyon át lehet esni a lo tul oldalara, szoval csak ovatosan ha kiprobalod.

2014. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sotet barna szemoldokom van mar majdnem feketenek mondhato...csak igazitani szeretnem hogy nekem is olyan szep formas es ives legyen...csinaljam meg vagy inkabb hagyjam az egeszet?!
2014. júl. 1. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magadnak otthon, abból nem lehet baj :)
2014. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!