Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szép lányoknak miért nyalják...

A szép lányoknak miért nyalják ki a seggét?

Figyelt kérdés
sokkal könnyebb dolguk van azoknak a lányoknak, akik igazán szépek, akik tényleg modellszépségűek... mindent megkapnak, mindenki fizeti a kajájukat, piájukat, beengedik őket a jobb helyekre... csettintenek egyet és ölükben a siker
2014. júl. 1. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen az emberi természet, sajnos.
2014. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű azért mert szépek, én is így vagyok
2014. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Minden bizonnyal! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2014. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Én nem így látom, inkább sehol nem veszik őket komolyan, sok helyen kiutálják őket, butának tartják a szépeket, vagy épp könnyen kapható csajoknak gondolják őket és úgy is bánnak velük. Én még nem sok előnyét láttam a szépségnek.
2014. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem vicc
2014. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Ponthogy nem.

A szép lányoknak is ugyanúgy 300Ft a kenyér a boltban, és csak a vígjátékokban választja a főnök a bögyös szőke, de butácska titkárnőt a talpraesett de kis mellű barna helyett.

2014. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem vékony, homokóra alakom van, a fejem közepes szerintem (nem is annyira bűnrusnya, de nem is egy világszépség) :D Fotózásokra járok, modellkedtem is. A barátommal együtt küzdünk meg mindenért, direkt nem egy olyan pasit választottam, aki mindent fizet helyettem, mert én nem vagyok egy ilyen típus, akinek ez bejön... Ismerek egy nem túl karakteres lányt (kissé csúnya fej, elől deszka, hátul léc), akinek kő gazdag pasija van, mindent megkap, a pasi ezzel akarja maga mellett tartani a csajt. Ugyanis a lány akármennyire pénzéhes, emellett nagyon segítőkész, kedves és aranyos, egy aránylag tip-top nő lett belőle :) Egyébként általánosságban tényleg így van, ha valami szórakozóhelyen "teltház" volt, én érdekes módon még befértem :D De senkivel sem tartatnám el magam, megalázónak tartanám... :)
2014. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert minden pasi szép barátnőt akar és elsőnek a szép lányok kegyeit fogják keresni vagy ahogy te mondod, kinyalni a seggét. Csak akkor adnak lejjebb ebből az igényből, ha a szép lányoktól folyamatosan elutasítást kapnak. Ez egy teljesen természetes emberi viselkedés, nincs ezen mit cs9odálkozni.

Amúgy a szép lányok azért élveznek mindenhol előnyt, mert működésbe lép a holdudvarhatás. Ez azt jelenti, h a szépséghez ösztönösen társítunk további jó tulajdonságokat. A szép lány biztos kedves és segítőkész, ha mosolyog, biztosan őszinte és nyílt, hogy is lehetne másképp...A csúnyácskáról meg könnyebben feltételezik, h irigy, megkeseredett, pletykás, rosszindulatú, stb.

2014. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
én csak punciját nyalnám ki, mert a segglyuk büdi kakis. pisis puni finomabb
2014. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolják, hogy úgy könnyebben ki tudnak alakítani velük barátságot. Pedig nem, mert ezt csak a szépikék kihasználják, és ha már nem jó az az X személy, egyszerűen dobják..
2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!