Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék én is olyan...

Hogyan lehetnék én is olyan szép mint ők?

Figyelt kérdés
Igazából a kérdés az lenne hogy hogyan hozhatnám ki én is a külsőmből a legtöbbet..most itt a nyár és van időm foglalkozni az "átalakulásommal" ..szóval..látom ,hogy mindenki a közelemben 14 évesen kész bomba csaj,mindenik szép,megvan a külsejével elégedve és a stilusát is megtalálta..na de én..kivül állónak érzem magam...magas vagyok,túlságosan vékony..mézszőke hajam van.ami vörösösen hat fényben ,utálom.. :( a hátam közepéig ér...de néha olyan előnytelennek érzem a hajam formáját de nem szeretnék hajat vágatni mert a hosszát szeretem :D............szeplős vagyok ami a szemem alatt az orrnyergemenn és az alatt halad át egy csikban..ezt meg kifejezetten gyülölöm!...a bőröm fehér,de ha eljön már a jó idő napozni fogok..a szemem kékeszöld,ez az eggyetlen amit szeretek magamon... :(..a stilusom meg ..hát az még várat magára de most próbálkozok kialakitani a végleges stilusomat..és az is zavar hogy a fenekem lapos mivel túlontúl vékony vagyok ..mit tehetnék vele?..

2014. júl. 2. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Sportolj valamit, akkor formásodni fog a tested. A stílust, úgy gondolom nem "megszerezni" kell. Egyszerűen csak vegyél olyan cuccokat, amik neked tetszenek, és kombináld őket ügyesen egymással. Ha előnytelennek érzed a hajad formáját, akkor menj el egy fodrászhoz, és vágass olyat, ami jól áll, a festést meg színezést szerintem hanyagold-felesleges...pár év múlva majd rájössz, hogy mindenki odavan a szőke lányokért :) Próbáld meg elfogadni magad, az is nagyon sokat segít - hidd el, hatalmas túlzás az, hogy minden korodbeli bomba csaj - sőt! Csak rengeteg sminket használnak (a mi környékünkön legalábbis). 17L
2014. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ,megy a zöld pacsi :)
2014. júl. 2. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam, és irigyellek :D

Ne zavarjon, ha vékony vagy, az csak előny, ráérsz még nőiesedni.

A stílusod miatt se aggódj, nem kell feltétlenül bekategorizálnod magad egy csoportba, hord, ami tetszik. :)


20l

2014. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan... a legszebb hajszíned van, a legszebb szemszínnel, bőrszínnel és még szeplőid is vannak... kb bombacsajnak tudlak csak elképzelni. Nem értem mi bajod. Ha a ruháiddal van gond akkor szerezz be csajosabb, szebb darabokat, ami jól áll, előnyös neked, tetszik is. A frizura mondjuk sokat tud rontani is az emberen, szóval mindenképp vágass valami jó frizurát. Szerintem ha magas vagy akkor pont a rövidebb haj az előnyös. Persze mindenki hosszút akar mostanság, de ha nem áll jól akkor semmi értelme. Ja és formálni tudod magad edzéssel, sporttal, a feneked sem lenne lapos ha izmosabb lenne.
2014. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is irigyellek néhány dologban:'D

Tekints úgy a hajadra, hogy univerzális;) Fényben vöröses alapból pedig mézszőke, szerintem szép:D Milyen formára van vágva a hajad? Hátha adhatok tippeket.

A szeplőről szólva pedig sokan szeretik. Én kicsi koromban mindig azt szerettem volna hogy szeplős legyek. Főleg hogy neked csak az arcodon. Valakinek tele van az egész teste szeplővel, inkább örülnöd kéne, hogy ennyi van rajtad:D

Az edzés tényleg jó ötlet hogy legyen alakod. Guggolásokat csinálj, az jó rá. ( [link] )

A magassággal pedig nincs baj, az egyetlen gond vele hogy nem igazán lehet nagyon magassarkút hordani:/

4 éve ugyanígy éreztem magamat:) Anyum vette a ruhákat, engem nagyjából nem izgatott, aztán kezdett el zavarni hogy mindenkinek van valami stílusa, nekem pedig sima egyenesre vágott haj és ronda ruhák:'D Én formára vágattam a hajamat, oldal választásos lett. Ahol az oldal választásom van ott egy vastag tincset rövidebbre vágtam /Áll alá-Hajam kb. hát közép hosszú/. Így amikor felfogom lófarokba azt a tincset kihagyom.

Én nekem a stílusom hosszabb Topok lettek, és cicanadrágok. Szerintem neked is jól állnának mivel magas vagy és vékony. De ha zavar hogy nagyon vékony miatta a lábad akkor vegyél farmert/az vastagít.


Bocsi a hosszú történet miatt:'D 16L

2014. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ahogy leírtad semmi gond nincs veled! Stílus és ruhák terén, nézegess magazinokat, válogasd ki, hogy milyen típusú ruhák tetszenek, miket tudsz elképzelni magadon, aztán irány az üzlet, szánj rá időt és próbálgass, nézd meg, hogy melyik színek állnak neked jól (ahogy leírtad magad a zöld árnyalatok és a korall és lazac színek tutira befutók), egy szép natur smink is "dobhat" a megjelenéseden (aranyló árnyalatok, kékes-szürkés árnyalatok inkább kerülendők a szemhéjon). Egyszerű tornagyakorlatokkal pedig formálhatod az alakodat.

[link]

Ezen a weboldalon próbálgathatsz hajszíneket és formákat a saját képeden.

Remélem tudtam segíteni! :)

2014. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat,feldobtátok a napomat :D

a hajam formája olyan átlagos,olyan egyenes ,ésvan egy két rövidebb tincs ami ki szokott lógni mert nem igazn ér hátra ,ha lófarokba kötöm :)

2014. júl. 2. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon helyes lehetsz. A hajad színe és hossza nekem abszolút bejön. Nehogy átfesd és ne vágasd le. Max tényleg csak formát adjál neki. Esetleg egy féloldalas frufru? A fehér bőr és a szeplők szerintem nagyon is vonzóak.
2014. júl. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!