Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mennyi ruhadarabot bírnátok...

Ti mennyi ruhadarabot bírnátok elviselni a párotokon szex közben?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz melltartóban szexelni? Nem tartom szépnek a melleim, picit szét állnak és lógnak. Egyébként még szűz vagyok és nem tudom hogy mondjam el a barátomnak hogy inkább melltartóban maradnék, hogy viszonyulna ehhez?!
2014. júl. 8. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Semennyi ruhadarabot nem viselek el.
2014. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szex közben? Semennyit, mert minek? Senki nem elégedett magával 100%-ban, de akkor most ha csúnya a lábam akkor nadrágban szexeljek, vagy ha pattanásos valaki akkor maszkban? A párod azért a párod mert elfogad és tetszel neki úgy ahogy vagy. Ha te melltartóban akarsz szexelni az elég fura szerintem. Pont a párod az aki előtt nem kell magad takargatni, mert ha lóg a melled akkor is tetszeni fog neki.
2014. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Pont a párod az aki előtt nem kell magad takargatni, mert ha lóg a melled akkor is tetszeni fog neki."


A második fele nem feltétlen igaz... Maximum csak elfogadja.

2014. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Az én párom semennyit sem visel el. És én sem rajta. Érezni akarom normálisan :) Még a kis szexi "otthoni ruhákat" is leszedi rólam pár perc után.

Ha valaki nem csak megd..ni akar, hanem szeret és elfogad, nem azon fog gondolkodni együttlét közben, hogy akkor most milyen formájú a melled. Egyébként meg van, akinek biztosan pont a szétálló tetszik.

2014. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én barátomat is zavarta, bármi volt rajtam..eleve a melled erogén zóna, szóval ebből a szempontból sem jó, ha van ott rajtad bármi. Engem is zavarna, ha a barátomon pl. póló lenne.
2014. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pinkpancser ***** válasza:
100%

Szétállnak? Van keze, majd összetartja :)

Kicsit lógnak? Akkor valószínűleg nem kicsik (ami a legtöbb pasinál előny) és ha fekszel, közben majd jobban jobban mozognak :)

2014. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Melltartóban gázabb szexelni, mint anélkül és "csúnya" mellekkel, de szerintem csak te látod őket csúnyánad és a párod, aki szeret azt is szeretni fogja veled együtt!:)):D
2014. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kabátban szoktam
2014. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megértelek, én sem tudom elképzelni, hogy levegyem közben a melltartómat.
2014. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

max zoknit :D

melltartóban gáz... ha valaki lefeküdne veled, akkor annak a lógós cickóid tetszenek majd! :)

2014. júl. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!