Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az ember jó csaj nagy...

Ha az ember jó csaj nagy mellekkel, máris mindenki körülötte forog? Aki meg átlagos lány az nem kap ilyen kitüntetett figyelmet?

Figyelt kérdés

Van 1 videó. Amiben rejtett kamerával tesztelték az embereket amerikában a tengerparton: Szitu: Átlagos srác fent áll a lépcső tetején kérdőívvel. Leszólít random embereket. A srácok rá se néznek, mondják, "nem nincs időm, nem érek rá!" le se lassítanak!

Lépcső alján bögyös kis csaj bikinitopban, egyből lefékeznek neki, meg vigyorognak rá, meg flörtölnek vele...Az egyik még a számát is kérte a csajnak...


Utána oda megy a kérdőíves srác az emberekhez, hogy "azt mondat nem érsz rá... Látom nagyon sietsz!" Nem mondanak rá semmit sokan. Majd van 1 őszinte gyerek aki azt mondja: "Ja, de Te nem vagy olyan dögös mint ő!(a csajra gondolt)


A lányoknak ilyen "könnyű?" Vagy ez férfiként is bejön? Ha kigyúrom magam, és kockás hassal félmeztelenül leszólítgatnám a lányokat nekem is megállnának? Vagy a lányoknál azért nem megy ez így?

Nem értem, én is férfi vagyok, és megnézem a szép lányokat, de ha azt mondom,hogy "nem érek rá sietek" akkor a bögyös csajnak is azt mondtam volna, nem pedig sunyi módra megyek vigyorogni neki mint a tejbetök...

Nagyon gáz vagyok?


Nekik nem szégyen, hogy így hazudnak, hogy sietnek utána meg ott egy dögös csaj, és máris "Jééé! Pont ráérek! Mégse sietek!"?

Vagy miért ilyenek?

Ezek a srácok csak a fütyijük után mennek?


Ennyi? Ennyi kell a kitüntetett élethez? Nagy mellek jó külső, és máris a férfiak többsége a lábad előtt hevernek?


Azt jól gondolom hogy a férfiaknál előnyös ez, de a többi lány irigykedve fog szidni ha jól nézel ki?

19/F



2014. máj. 27. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ezen mit kell meglepodni? Az emberek adnak a kulsosegekre. Ha neked van egy barod akkor kit veszel fel a pult moge, helyes fiatal lanyokat, vagy egy nyugdijas oregasszonyt? Vegul is a sort mindketto ki tudja adni nem?
2014. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A férfiakat a hormonjaik irányítják első sorban.

nem említetted, hogy a lányok is ugyanígy reagáltak-e?

2014. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"e. Ha neked van egy barod akkor kit veszel fel a pult moge, helyes fiatal lanyokat, vagy egy nyugdijas oregasszonyt?"


De Te bele kevered az öregséget! Itt nem volt szó a fiatalságról, hanem a nagymellű bikinis csaj meg az átlagos srác!


Lányokat nem mutattak a videóban, ez direkt a fiúkról szólt! Nem tudom a lányok mit csináltak volna!

2014. máj. 27. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Jo, oreg helyett irhattam volna fiatal de nem kulonosen vonzot is. Valahogy a jo csaj sokkal tobb sort fog eladni mint az atlagos, a valasz a ferfi hormonokban van.
2014. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert mindenki a külsőt tartja előbbre.
2014. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez azert van mert az az elso benyomas. Tudat alatti reakcio hogy a szepet, egeszsegest keressuk, igy maradtunk fent, kulonben mar reg kihalt volna az emberiseg ha nem igy lenne.
2014. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna nagy baj,ha kihal az emberiség!
2014. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasikat meg lehet fogni külsővel. Még az is megáll, akit nem érdekelne amúgy a dolog, csak hogy egy kicsit bámészkodhasson.

Lányokra ez kicsit másként hat, pl aki szénné van gyúrva számomra már undorító. Aki szépen szálkás és még az arca is szép annak én is megállnék :D

2014. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rám kis mellekkel is felfigyelnek.

Hah.:Ddd

2014. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen...

Én nem vagyok jó csaj kategória,de elég extrémen nézek ki néha, szóval nehéz lenne szó nélkül hagyni...Az emberek egy része csak azért áll meg, hogy kötekedjen...viszont a hozzám hasonló ízlésű embereket szinte mellek nélkül is az ujjaim köré csavarom...az egésznek a magabiztosság és a kisugárzás a kulcsa...:D

2014. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!