Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha le szeretnek barnulni...

Ha le szeretnek barnulni (nehezen tudok) van vmilyen modszer ra? A naptej vagy a napolaj a jobb? Melyiktol lehet barnulni? 14/L

Figyelt kérdés
Vagy van vmi krem amitol jobbam lehet?Egyeb?

2014. júl. 8. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

-egyél sok répát

-ésszel, rendszeresen napozz (tehát ne délben feküdj ki minden nap 2 órát)

2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A naptól lehet barnulni. A naptej pedig akadályozza. Ha barnulni akarsz, akkor ne kend be magad semmivel és kevés időre menj ki. Figyeld a bőrödet közben. Kezd napi 10-15 perccel. 11 előtt és 15 után feküdj ki.
2014. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hófehér alapból a bőröm.

2 hétig napozgattam szinte minden nap, mire elértem egy szép színt. Utána epiláltam és le kellett radíroznom.. Annyi is volt neki..


DE!

DM-ben Sundance barnulást segítő gél! Szolira+ napozásra van, én csak napozni használtam.

Bekentem mindenhol, megkértem anyát, hogy kenje be a hátam, majd 1 és 2. nap is fél-fél órát hason és háton napoztam.

Az alatt a 2 nap alatt barnább lettem mint a 2 hét alatt..


[link]

2014. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 22l vagyok, Évek óta szenvedek ezzel. Egyszer szedtem egy Betabronz nevű A vitaminos étrend kiegészített 15 éves koromban. Segített, könnyebben barnultam. Viszont a színem ugyan olyan gyorsan el illant. Értsd itt azt, hogy 1-2-3 nap.

Lassan 1 éve járok rendszeresen szoliba. Heti 1x így jobb, mert alapból halál sápadt vagyok. De a szoli barnaságom is ugyan olyan gyorsan el múlik. Szolikrémmel fog kb csak meg. De így nagyon szép bronz színem tud lenni.

Viszont 14 évesen ne járj még szoliba! :(


[link]

2014. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.:) Ugy altalaban a barnulast elosegito kremek segitenek?Am persze nem jarok szoliba:D
2014. júl. 9. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A barnulást elősegítő krémek nem segítenek. Foltos leszel. Én legalább is az lettem. :)
2014. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. Vagyok.

Attól amit én használtam, egyáltalán nem lettem foltos. Főleg, hogy átlátszó gél, úgy kenem fel mint egy testápolót.

2014. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!