Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki máshogy mint a...

Miért nézek ki máshogy mint a tobbi korombeli csaj?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és van elég sok olyan barinom akik szintén annyi idosek mint én.. de nagyon tudom irigyelni hogy ok sokkal magasabbak, fejlettebek, sot még szebbek is.. szerintetek miért? mert jobban ki vannnak fejlodve? bunko válaszokat nme szeretnék kapni..koszonom.. :)
2008. aug. 2. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy szebbek,csak lehet elégedettebbek önmagukkal.és ez kisugárzik rajtuk.próbálj meg elégedett lenni magaddal.jobban fogod érezni magad.még 13 éves vagy.rengeteget fogsz fejlődni és nőni is.lehet 18 éves korodra sokkal jobban nézel majd ki mint ők.próbálj meg csinos ruhákat hordani,amik azt emelik ki rajtad ami szép.biztosan te is szép vagy csak nem látod magadon.a te korodban minden lány ezt érzi,hogy a másik szebb.ne izgulj ezen.csak légy nagyon boldog,és meglátod szebbnek fogod érezni magad.
2008. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hát 13 évesen még nem vagy kifejlődve, még változni fogsz.Ha szüleid alacsonyabbak, akkor nem leszel te sem 180 centis valszeg.A szépség meg relatív.De apró trükkökkel Te is lehetsz csinosabb:smink, divatos ruhák,magabiztos megjelenés.Az utóbbi nélkül az többi sem igazán érvényesül.
2008. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Türelem :D Nem mindenki kezd el ugyanabban az életkorban fejlődni, ne félj, fognak még utánad is megfordulni a férfiak...
2008. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magasságoddal nem tudsz mit tenni, ha ezt örökölted, de még nőni fogsz szóval ne aggódj. 13 évesen én pl rettenetesen csúnya voltam, mindig csúfoltak is, aztán meguntam hogy a kutyának sem kellek és teljes fordulattal megváltoztattam magamon mindent amit csak lehet, haj, ruha, stílus, sminkelni is megtanultam, most meg döglenek utánam a pasik:D Szóval nézz a tükörbe és ami nem tetszik és tudsz változtatni rajta azon változtass, aztán ha elégedett vagy magaddal azt mások is észreveszik.
2008. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszike szépen mindenkinek.. nagyon sokat segítettetek..!!!! thank you.
2008. aug. 3. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:

13 évesen mindenki úgy érzi, hogy a körülöttelévők szebbek nála, azért nem vagy olyan mint ők mert az emberek nem egy klónozógépből jönnek, majd te is fejlődni fogsz, és tudodmit: Ha késöbb lesznek nagyobb melleid, legaládd tovább volt Hawai a gerincednek, és ha nem nössz olyan gyorsan kissebb az esélyd a csontritkulásra...


Ja és ha elhagyod a kösziből a ke kicsigyítőképzőt, nem használsz olyan msnszlenget, mint a "barinőm" továbbá nem az lesz a főtéma a fejedben, hogy hogy legyél te a legszebb, agyban te leszel a legfejletebb:)

2008. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!