Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy 6....

Szerintetek ciki ha egy 6. csaj 155 cedntii és 50kg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az sokkal cikibb, ha nem tud helyesen írni.
2011. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ebben a ciki? Teljesen normális, semmi probléma nincs vele.
2011. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oks xD bocs mikor gyorsaan irok akk elöfordul hogy nem lesz helyees amit irok xD :D
2011. nov. 3. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a "hatodik csaj " ?
2011. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Én is néztem, hogy azmegmi, hogy 6. csaj, de gondolom 6.-os. xD Am nem gáz. Minek kéne gáznak lennie ebben?
2011. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az hogy hatodikos csaj -.-"" xD háát nem tom szerintem cikii mert naon dagatnaak számit :(
2011. nov. 3. 16:20
 7/9 Zsákos_Frodó ***** válasza:
57%
Te kérdeztél kedves kislány, mivel ezt a kérdést kiírtad bárki válaszolhat bármit. :) Amúgy pedig 6. OSZTÁLYOS létedre ne ezzel foglalkozz meg hogy g.ci hanem játszál a szünetbe, meg tanuljál egy kis helyesírást.
2011. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de figyelj már, ha kiírsz egy kérdést, szeretnéd, hogy a válaszolók vegyék a fáradtságot és nem kapkodva elolvassák azt, értelmezzék, és értelmes választ adjanak. igazam van? akkor légy szíves vedd te is a fáradtságot és értelmesen írj ki egy kérdést! nem kell gyorsan írni és kapkodni. fél perccel később kerül ki, nem múlik el az életed azalatt...

ellenben könnyen értelmezhető kérdés lesz amire az emberek is szivesebben válaszolnak értelmesen!

am nem ciki... ez a ciki téma meg annyira tényleg... felejtsd el...

2011. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem ciki nem tehetsz róla ha alacsony vagy és egyébként én is hatodikos vagyok és 169 cm és 55kíló és útálok ilyen magas lenni :S
2011. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!