Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet egy lánynak szép,...

Lehet egy lánynak szép, vastag, formás vádlija és combja anélkül, hogy duci vagy izmos lenne?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok: [link] Annyira szép, formás lába van. De általában azt figyeltem meg, hogy ha egy lány nem edz a lábára (azaz nem izmos) és/vagy nem duci alkatú, akkor többnyire olyan pálcika-szerűen vékony a lába. Vagy ez nem feltétlenül van mindig így?

2014. júl. 9. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A format az izmok adjak, ezen kivul meg zsir van a testen kivulrol. Nincs harmadik.
2014. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez egy fotosoppolt duci lány...


A szép formas lábat meg az izmok adják.


Vagy szerinted léteznek formas csontok?

2014. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Esetleg miniszoknya, kérdező? Felismerlek...
2014. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
EZ neked egy szép láb? Ne hülyéskedj. Igaza lesz az előttem szólónak, te már megint a harisnyás-miniszoknyás dagadt csajokat linkelgető őrült vagy.
2014. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 válaszoló: ti miről beszéltek, ha szabad megkérdeznem? Nem tudom miféle "dagadt csajokat linkelgető"-ről beszéltek, de nem én vagyok az biztos. Amúgy meg igen, tényleg nagyon szép a lába, miért ne lenne az? Talán csak a pálcika a jó? És jó lenne, ha inkább a kérdésre válaszolnátok.
2014. júl. 9. 23:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy edzés nélkül is lehet-e valakinek ilyen lába?
2014. júl. 10. 00:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1) Formas,izmos edzés nélkül NEM lesz. Csak kivételes genetikaval esetleg.


2) A képen latható dagi labakhoz meg sokat kell enni. Az lehet.

2014. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen, én utálom. Ennyire vastag vékony lánynak sose lesz, amelyik az izom miatt nagy az meg nem így néz ki. Sok múlik az alkaton, van aki vékony de a bokája vastag, annak sose lesz ilyen.
2014. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 10. 00:09
 10/14 anonim ***** válasza:

nem...a formát az izom adja


de ha nem izomra és nem is zsírra gondoltál, akkor mi adna formát? a csont vagy a bőr??

2014. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!