Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj ha tragus piercingem...

Baj ha tragus piercingem lőtt, és fülbevaló ment bele (friss)?

Figyelt kérdés

amúgy is mentem fület lövetni,és szó szót követett,aminek az lett a vége hogy lett egy tragus piercingem.

kozmetikus szalonban csinálták,sima lövő pisztollyal,és olyan fülbevaló ment bele,ami ehhez a pisztolyhoz van.

a csaj mondta hogy jó lesz ez így is,már több embernek is csinált.

de most egy kicsit elbizonytalanodtam,mert lemértem a füli párján(azt is elhoztam),és a szár hossza 7mm.

teljesen bele van feszülve a fülembe,a hátulján a kapocs teljesen rásimul a fülemre.

nincs begyulladva,nem is fáj(inkább még érzékeny).

betadine-nal szoktam kenegetni,vagyis úgy folyatom rá,mert a fülpiszkálóval a sebnek csak a környékét tudnám kenni,magát a sebet nem.

lehet ebből bajom?begyulladhat attól hogy kicsi a fülbevaló?

kivenni nem szeretném egy nagyobbra,mert még 1 hete sincs hogy megcsinálták.(hétfő délelőtt voltam)


2014. júl. 10. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Eleve rossz, hogy lövetted..porcot nem szabad lövetni. Reménykedj, hogy nem roncsolódott a porc. Az sem túl jó, hogy a fülbevaló hátulja rásimul és izélgeti a sebet, de ne piszkáld, hátha nem lesz belőle baj. Utólag már mindegy, de szakemberrel kellett volna megcsináltatnod, aki ért is hozzá, nem egy kozmetikussal:s
2014. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!