Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllyukasztás ittasan havernál?

Füllyukasztás ittasan havernál?

Figyelt kérdés

Nem merem kijukasztatni a fülem, ezért arra gondoltam, hogy mikor részeg vagyok, és nem félek annyira, szólok haveromnak, hogy lyukassza ki.

Szerintetek ez mennyire járható út?



2014. jún. 10. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene... Rossz helyre szúr, nem steril tűvel csinálja, stb. Jobban jársz, ha szakemberhez mész, legfeljebb előtte felhajtasz egy felest, hogy bátorságot gyűjts.
2014. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább szakemberre bíznám..ha meg ennyire be vagy tőle tojva, akkor inkább ne is akarj vele menőzni:D
2014. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem legyen a haver is ittas, úgy lesz az igazi! :DD
2014. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 köszi, de nem a szememet szeretném kijukasztatni :D
2014. jún. 10. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség...nagyon nagy hülyeség...leírhatatlanul nagy baromság, ne tedd!!!

Inkább lövesd ki...kb 2 perc az egész (jelöléssel), nem is érzed szinte, és olyan gyorsan túl esel magán a lövésen, hogy észre se veszed...utána meg már felesleges lesz aggódnod miatta...

De egyébként nem fájdalmas, nem értem miért félsz...szerinted ha fájdalmas lenne a szülők hagynák, hogy a kisbabát kiszúrják? Nyilván kellemetlen érzés, de nem kell félned...

(Elég sok piercingem van, és egyikhez se kaptam érzéstelenítőt, szóval van viszonyítási alapom)

2014. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez elég nagy hülyeség... Nekem ma lett kilőve a fülem. Szakember csinálta 2000 forintért. Nagyon féltem, de végül nem volt semmi. Lefertőtlenített és lőtt. Kellemetlen érzés volt és égett is utána, de gyorsan elmúlt.
2014. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!