Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy akkor kaptatok nagyon sok pozitív visszajelzést mikor ti épp szörnyen rondának gondoltátok magatokat?

Figyelt kérdés
Általában odafigyelek magamra, sminkelek, figyelek az öltözködésemre, parfüm, dezodor, minden ami kell. Pár napja viszont eléggé stresszes lett az életem, felkapom az első cuccot amit találok, nem sminkelek, a parfümöt is mindig elfelejtem. Ma reggel konkrétan fogat mosni és fésülködni is elfelejtettem, úgy mentem az utcán, hogy igyekeztem senkire nem nézni, nem feltűnni semmivel, csak túl akartam élni a napot. Erre 4! egész helyes pasi is betalált, és ismerkedni akart egy délelőtt folyamán. Amúgy mikor épp nem áll a feje tetején az életem, és van időm magamra, akkor szépnek érzem magam, mégis ritkán szólítanak le. Ma meg, hogy szerintem undorító lehettem, mindenki betalált. Veletek volt már ilyen vagy miért lehet ez?

2014. júl. 10. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet jobban nézel ki smink nélkül

vagy véletlen volt

2014. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet viccnek szánták
2014. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szép és tökéletesnek tűnő lányokhoz kevesen mernek odamenni. Velem is így van. A természetesebb az olyan elérhetőbb.
2014. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a gondosan kialakított külső ,,megijeszti" őket, félnek kezdeményezni.


Nekem olyan volt, hogy bementem smink nélkül dolgozni és mindenki mondta, hogy nahát, olyan jól áll ez a natúr smink, igazán csinálhatnék ilyet máskor is! :D

2014. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!