Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha soha nem kapnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha soha nem kapnátok pozitív visszajelzést, attól még vonzónak éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kapok, nem is érzem magam annak
2014. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt egy idő, amikor nem kaptam, de attól még annak éreztem magam.
2014. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már akkor sem érzem magamat annak ha egy bizonyos embertől nem kapok.. Szóval nem, nem hiszem
2014. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem muszáj kimondani. mindenféle pozitív jelzés nélkül viszont nem érezném úgy, hogy vonzok másokat. nyilván.
2014. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán kapok,sosem vot gyakori,szinte mindre emlékszem,ami eddigi életemben előfordult.És igen zavar.Azt is inkább csak a hajam miatt.Csípőig ér,hullámos.Nekem az sem tetszik már.

Nem érzem magam vonzónak,inkább idegesítőnek tűnő tekintetekkel találkozok.Elenszenves arcom,kinézetem lehet.

Nem baj cserébe én is utálom az embereket,ok nélkül is akár.

27

2014. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!