Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szoktátok nézni youtube-on...

Ti szoktátok nézni youtube-on ezeket a magyar sminkes videos csajokat? Mi a véleményetek róluk? 22/l

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen :) nagyjából mindegyiküket szeretem akik már ismertebbek és sok feliratkozójuk van. De ha ezekre a kis 10-11 évesekre gondolsz akik már sminkelik magukat, őket nem!!
2014. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

csak egyet és szerintem az ő videói jók

alapból lehet unalmas lenne, de jó a humora és nem csak úgy össze-vissza beszél, látszik hogy előtte utánajárt a témának ha kellett

szerintem hasznosak a tanácsai és nézni is jó

ehsstysmink a neve (remélem jól írtam :D)

2014. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, maximum külföldieket.
2014. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, max 1-2-t láttam már, nem igazán kötnek le:D
2014. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen.:) Az én kedvencem is Eszti, nagyon igényes, tudja mit csinál, és nagyon jó fej. Rajta kívül szeretem még Fruzsit (breakfastandfruh) is. A többieket is megnézem amúgy, velük sincs semmi bajom. Egy-két kivétel van akiket nem igazán kedvelek, pl. gabifrizurái, plaura, followanna.
2014. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szoktam, vannak jó és kevésbé jók. Van egy Ehssty nevű csaj, nagyon nem tud színészkedni, pedig sokszor erőlteti, pedig nem kéne, meg alapból valamiért rohadtul tud irritálni a stílusa.

A kedvencem Dorkasminkel (Traub Dóra) volt, nagyon jó videókat csinált.

2014. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Móniszépségvilága xdxd
2014. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Breakfast at Fruh Fruzsiját nézem, a többiek, akiket eddig láttam (Nojkón kívül, de ő már régóta nem tett fel videót), nem nyertek meg. Mindenki odavan Ehsstyért, én egy videóját nem voltam képes végignézni, túl sokat dumál, nem lényegretörő, a humorát nem bírom, idegesítőnek és erőltetettnek találom. Gabifrizurái is pl. idegesített... én alapvetően (külföldiben és magyarban is) azokat a videókat szeretem, ahol a vlogger lényegretörő, nem heherészik össze-vissza, nem próbál minden másodpercben humorizálni, de közben jó stílusú, szerethető, és tudja, mit csinál.
2014. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
gabifrizurai és plaura katasztrofálisak. Idegesítőek, iszonyatosan bénák. Annyira bírom, hogy azt hiszik tudnak sminkelni, és komolyan előadják magukat. Közben pedig nevetségesen kaki, amit csinálnak. Az meg a ráadás, hogy buták is, és senki nem szól rájuk, hogy ne égessék magukat. Én Bebita Bonita videóit szeretem, nagyon ügyes, iszonyat szép sminkeket tud csinálni.
2014. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én Gabit kedvelem...ő azért elég értelmes a korához képest. Minőségiek a videói is! De Laura tényleg gáz. Csak mióta összebarátkoztak Gabival, azt hiszi ő is olyan menő. Meg észrevettétek, hogyha Gabi 1 hónapig nem tesz fel videót akkor Laura se? Ha meg tesz fel Gabi, akkor másnap meg Laura is feltesz hirtelen egyet... -.-
2014. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!