Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a tolltartó...

Szerintetek ez a tolltartó amit ide be linkelek nagyon nem illik egy 16 éves lányhoz agy ez már cikinek számít? Csak mert az egyik barátnőm szerint egy általános iskolás negyedikes lány sem használ már ilyen tolltartót én meg most megyek tizedikbe

Figyelt kérdés
[link]

#ciki #tolltartó #16 éves.lány
2014. júl. 13. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos. :) És hogyha passzol a stílusodhoz, mert ilyen kis cuki dolgokat begyűjtesz, az nem baj. Meg, szerintem százszor eredetibb, ha ilyen kis cuki tolltartód van, mint sima, egyszínű. Remélem tudtam segíteni!
2014. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen sokat Köszönöm a választ
2014. júl. 13. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2014. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőd úgy látszik még nem nőtte ki a "minden ciki" korszakát és a birkaösztönt. Ha te már túlléptél ezen, és úgy gondolod, hogy ez illik hozzád vagy szimplán csak tetszik, akkor használd nyugodtan. Én ugyan már öreg vagyok biztos a 24 évemmel, de nálunk csomó ilyen happyboxos meg hellokittys szőrös meg cuki tolltartó meg pénztárca volt gimiben. Előtte valamikor 12-13 éves korunk körül volt, hogy az ilyesmi túl kislányosnak meg cikinek számított és kicsúfolták érte az embert. Utána meg átminősült csajossá.
2014. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem aranyos! Két barátnőmnek is hasonló van, az egyik 17, a másik 15 éves. Mindketten nagyon szeretik, és senki nem csúfolja őket érte.
2014. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!