Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok rendelni jó minőségű...

Hol tudok rendelni jó minőségű Chanel, Dior, Gucci, Victoria Secret stb. replika táskákat, ékszereket, cipőket, ruhákat?

Figyelt kérdés

Vaterán nézegettem a fent említett darabokat de horror áron árulják és duplájáért adják mint amibe került (szó se róla, legyen rajta haszon de azért ne szemtelenül)

Ebay-t esélytelennek találtam, ott csak eredetiekkel találkoztam 200-300 ezer forint értékben. iOfferen elég gyér a választék.

Ha esetleg tudnátok jó oldalt ajánlani és esetleg azt is leírni, hogy hogyan tudok onnan rendelni akkor azt nagyon szépen megköszönném!


2014. júl. 15. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Ez olyan ciki, tudod, kik szoktak ilyen táskákat hordani? Na, te ne legyél ők.:D


Ne vegyél ilyet, ha szegény vagy, vegyél h&m-ben táskát, az nem ciki, ez viszont az!

2014. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Elsőre az jöhet le az embernek, hogy nincs pénzem rá és csak menőzésből szeretnék ilyeneket hordani. Konkrétan nem a márkajel számít mert mindegyikből azokat néztem ki eredeti formában amin nincs rajta hivalkodóan a márkajelzés. Chanel cipőből egy tutyit kerestem amihez hasonlót még csak nem is találtam. Táskákból is csak a formák és a szabások tetszenek nem a márkajel ejtett rabul. Mivel nekem nincs pénzem megvenni egy Lady Dior táskát ilyen értékben viszont hozzá hasonló táskát nemigen találtam így képes lennék pénzt kiadni a replikáért és akkor megvan az amire szükségem van.

Nem a véleményekre vagyok kíváncsi, hogy biztos vagánykodni szeretnék mert tudom, hogy hamis dolgokkal csak a hamis emberek büszkélkednek...

2014. júl. 15. 23:50
 3/17 A kérdező kommentje:
Továbbá a Louboutin cipőknek sem a 2x2 centis márkajelüket szeretném mutogatni hanem a szép lakk, szegecsek, a hatalmas sarok és a platform összhangját szeretném kiélvezni. Szerintem inkább vegyenek a lányok igényes replika darabokat megfizethető áron mintsem luxusprostituáltnak álljanak, hogy finanszírozni tudják ezeket a cikkeket.
2014. júl. 15. 23:53
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Inkább menj pszichológushoz és kezeltesd ki a kisebbrendűségi és nagyzási komplexusaidat. Nevetséges, amikor a panelproli hamis luxusmárkákkal próbál gazdagnak tűnni.
2014. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Te pedig menj el szövegértés tanárhoz mert úgy látom gondot okoz a fent leírt 3 szöveg értelmezése. NEM AZÉRT AKAROK REPLIKA CUCCOKAT VENNI MERT OTT VAN RAJTA A MÁRKAJEL HANEM MERT KONKRÉTAN A DARAB TETSZIK ÉS HOZZÁ HASONLÓT SEHOL NEM TALÁLOK!!!!!!!!!!
2014. júl. 16. 12:26
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Hát persze... mit ad isten, neked pont a luxusmárkák tetszenek, aha. Hihető. A középkategóriában semmi, mert te ilyen kis kifinomult vagy, mintha egyik táska nem ugyanolyan lenne, mint a másik, hagyjad már...
2014. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

(első vagyok) ja, így már értem, ez tényleg más...igazából minőségileg szerintem ezek a másolatok a h&m szint alatt vannak, szóval nem tudom, hol vennék ilyesmit.


ebay-en biztosan van hamisítvány is, nem csak eredeti:) nézegesd azt!

2014. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Örülök, hogy legalább te megértetted a lényeget :) Ebayen próbálkoztam már, sajnos többé-kevésbé sikertelenül.

Másik válaszoló: Amúgy igen, én pucéran mászkálok, nincsen se táskám, se cipőm, semmim mert nekem CSAK a felsőkategóriás cuccok tetszenek és nem vagyok hajlandó más hordani... vagy az eredeti vagy a replika, szóval sürgősen írd meg honnan tudok ilyeneket szerezni mert a középkategóriás darabok nem tetszenek és nem vagyok képes hordani egyet sem! Annyira buta vagy...

2014. júl. 16. 20:58
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Aki ismeri az eredetit, csak nevetni fog rajtad! :D és nem az fog beugrani neki, hogy ez a lány nem talál neki megfelelőt máshol, hanem az, hogy szegény lány milyen szánalmasan erőlködik, hogy tehetősnek nézzen ki! Nekem ez ugrana be, bocs! :D És ez is szokott beugrani, mikor valami kamu cuccos lánykát látok... Gáz!
2014. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%

Webshopon(eredetin) megbízhatóan vásárolhatsz.

Nagyon jó minőségű dolgok, ha megteheted mindenképp vásárolj. Ne vacakolj az alsóbb osztályú dolgokkal. Én sem teszem.

Egy chanel cucc és a putriból elegáns lehet. Ezt nem rád értem természetesen, hanem a márkát dicsérem.

A Prada,a Dior, a Gucci, a Chanel, a Michael Kors és a végtelenségig sorolhatnám, az igazi nőknek való. Ha te valóban az vagy, akkor jó vásárlást.

2014. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!