Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok rendelni jó minőségű...

Hol tudok rendelni jó minőségű Chanel, Dior, Gucci, Victoria Secret stb. replika táskákat, ékszereket, cipőket, ruhákat?

Figyelt kérdés

Vaterán nézegettem a fent említett darabokat de horror áron árulják és duplájáért adják mint amibe került (szó se róla, legyen rajta haszon de azért ne szemtelenül)

Ebay-t esélytelennek találtam, ott csak eredetiekkel találkoztam 200-300 ezer forint értékben. iOfferen elég gyér a választék.

Ha esetleg tudnátok jó oldalt ajánlani és esetleg azt is leírni, hogy hogyan tudok onnan rendelni akkor azt nagyon szépen megköszönném!


2014. júl. 15. 21:37
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Ha még érdekel,a Pandorfi outletben dolgozom !!
2014. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
De Parndorfban eredeti termékeket lehet kapni! A kérdező szerintem az outlet árat sem akarja rááldozni...
2014. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Inkább vegyél valami hasonlót (nekem pl.van egy Guess táskám, ami nagyon hasonlít a Chanel- hez, de igazi Guess, ergo mégis olcsóbb, mint egy Chanel, de többet ér, mint egy másolat Chanel.)

Az nőiesebb.:)

És az sokszor (nem MINDIG, csak sokszor) feltűnő, hogy egy táska, vagy egy ruha másolat vagy valódi. És az nem elegáns. Sem ízlése.

Remélem segítettem.:)

2015. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
38%
Az is elég vicces mikor, egy csajnak Dior táskája van (természetesen replika) a többi ruha meg ami rajta van ordít, hogy kínai. :)
2015. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem azt kérdezte hogy gáz a replika vagy nem,hanem azt hogy hol lehet venni.Szerintem egyáltalán nem gáz a replika cucc en pl a guccit szeretem és mar most idegesit hogy itt veszekedtek , azt kerdezte hol a lehet venni
2018. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10%

Előző, egészségedre! A Gucci replika jelenleg a leggázabb! 😂 Mint eddig a Speedy táska hatalmas fém plakettel! 😂

Remélem büszkén viseled, büszke vagy arra, hogy valaki munkáját ezzel semmibe veszed, hogy támogatod a feketepiacot, hogy hozzájárulsz ezzel ahhoz, hogy kisgyerekeket dolgoztassanak éhbérért, és remélem többnek képzeled annál, mint aki valójában vagy.

Majd ha szembejössz velem, mosolygok rajtad egyet. Mert hidd el, látszik a kamu és a hazugság. Messziről!

2018. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ioffer
2019. jan. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!