Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van fiú akinek tetszik a kis...

Van fiú akinek tetszik a kis mell, vagy tényleg csak a nagyok a "szépek"?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van.

Ha nem lenne ilyen, akkor minden nőnek nagy lenne a melle.

2014. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfiak elismerése az, ami boldoggá tesz, akkor a kritikájukba fogsz belehalni.


Szard le, mi tetszik a fiúknak. A a fehérfenekű, hetero kisfiúknak így is kinyalja a seggét a társadalom, nem kell neked is ezt tenned.


MINDEN cici szép cici.

2014. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Volt olyan barátom, aki kifejezetten a kicsit találta esztétikusnak. A nagyobbak taszították, mindig mondta, hogy tőgyök.
2014. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

#2-es: Nagy arc vagy és igazad van ;)


Találkoztam már sok olyan férfival, aki kimondottan a kicsi melleket szerette. Szerintem ez olyasmi, mint az izomzat a férfiaknál. Jobban megnézünk egy szépen kigyúrt testépítőt, de lehet nem vonzódunk hozzá szexuálisan (én pl. nem bírom, ha valaki nagyon izmos, inkább legyen puha mint csupa szálkás, de nem utálom az izmos fiúkat se).

2014. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tetszik persze, nekem szebb is mint a nagy.
2014. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik... AA-C-ig minden kbb..
2014. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira lényegtelen... ez is csak egy része a nőnek, és az egész számít, nem egy testrész magában.
2014. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csak kis és közepes, ez a kettő, a nagy nem jön be -> tehát a kérdésedre válaszolva igen :)
2014. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csakis a nagyok a szépek, engem a kicsik taszítanak, de mint látod akadnak kivételek.
2014. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es: én ugyanígy vagyok a férfiak magasságával, úgyhogy megértelek. Engem kifejezetten taszítanak a 185 cm alatti férfiak. De persze, van, akinek tetszenek, úgyhogy fel a fejjel, biztos te is elkelsz majd egy napon (bár le merem fogadni, hogy még 18 éves sem vagy).
2014. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!