Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész nagyok a melleim. De ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nagyok a melleim. De ez nekem nem tetszik! Tanácsot szeretnék kérni! (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám eléggé.. furcsa, de nem vagyok megelégedve önmagammal.. 14 éves vagyok és elég nagy melleim vannak.. Nem olyan óriásiak nagyobbak a fejemnél de nem is kicsik.. és összes lány barátnőm azt mondja hogy ez milyen jó, és ők is nagyobbat akarnak.. De én valamiért kisebbeket akarok, mert zavar hogy ezt mindenki megjegyzi, és úgy érzem a fiúk is max csak emiatt néznek rám.. (ráadásul kiskoromban pár fiú azért nem akart velem barátkozni, mert ogy milyen a mellem..) és nem tudom mi a jó.. Szerintetek? Perverzek kerüljenek, léccives normális válaszokat.. Tudom hogy hülyén hangzik, de kicsit kisebbségi komplexusom van, mert én nem nagyon szeretem ezt.. Főleg hogy nem szeretek feltűnő lenni semmilyen téren..
2011. júl. 23. 21:52
1 2 3
 1/25 Smartguy86 ***** válasza:
44%
Szar lehet neked... Tanulmányaiddal hogy állsz? Nem azzal kéne foglalkozni?
2011. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Mi hogy tudunk rajtad segíteni? Ne hordj mélyen dekoltált cuccokat, ha nem akarod hogy lássák.
2011. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat... :D Nem bunkózásból mondom, hanem tényleg, nekem meg az a bajom, hogy kicsik.
2011. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
örülj neki,a legtöbb lány nagyobbat akar,lehet h most még nem szereted a nagy melleid,de a jövőben még hasznodra válhatnak :D...(mivel nem igazán tettél fel kérdést ezért a véleményem írtam)
2011. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: hogy jönnek ide a tanulmányaim? Képzeld nyári szünet van -.-" am meg mindenből átmentem és maximálisan teljesítettem, szóval ennyi..

Második: Nem kell segítenetek, hiszen tudom h nemtudja senki se levarázsolni(ha csak nem plasztikai sebész na mind1) Csak mondjátok meg hogy ez tényleg gáz-e, vagy csak én reagálom túl? És nektek mennyire számít a mellméret(fiúk)? stb..

2011. júl. 23. 21:58
 6/25 anonim válasza:
nekem se kicsik...13 vagyok és C-és melltartóót hordook :DD de engem nem zavar megtanultam igy elfogadni ;D és hordj nyugodtan mélyen dekoltált felsőt...kitérdekel mitgnondolnak ?? :DD
2011. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát nem kérdést írtam, mert konkrétan nem akarok semmit sem kérdezni.. pont az hogy véleményeket kérek, lehetőleg minél többet =)

Am egyépként nekem éppen ezért fura, hogy az nem lehet h ált fiúkat csak az érdekli h mekkora a mellem?

2011. júl. 23. 22:00
 8/25 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki hogy nagyok,más csak szeretne olyanokat mint amilyen neked van. Legyél rá büszke..lehet hogy most szégyelled,valószínűleg te korán érő típus vagy de szerintem neked már nem is nagyon fog nőni,majd a többiek közül is páran behozzák a "lemaradásukat".

Szerintem a legtöbb hasonló korú lány szégyenli kicsit mikor elkezd nőni a melle,hát még ha "túl" nagy...

Majd egy idő után megszokod de emiatt ne szégyenkezz!

2011. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ha túl nagy az tényleg rossz,az egyik osztálytársamat emiatt foglyák megműteni,mert nem bírja cipelni.

De ha nem olyan nagy,akkor örülj neki,ez tetszik a pasiknak és aki szeret az kicsi és nagy mellel is szeret.

Nekem ugyan nincs nagy mellem,de sokan mondják,hogy jól nézek ki és sokszor zavar is,hogy bámulnak a pasik,meg beszólogatnak,de legalább növeli az önizalmam.(mégis megtaláltam a párom,aki nem a külsőm miatt van velem évek óta)

Én örülnék neki:)

2011. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen.. most egy kicsit megnyugodtam.. mert igazából bnőimmel nem nagyon szoktam erről beszélni, mert kicsit szégyenlős vagyok, meg ők rögtön rávágják hogy ez tökjó és ennyi..
2011. júl. 23. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!