Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Surface piercing kulcscsont...

Surface piercing kulcscsont alatt? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Hallottam már arról, hogy van amelyik piercing kidobja magát. Van az olyan microdermal is és nem tudom melyik a jobb oda. Azt szeretném megtudni, hogy a kulcscsont alá melyik lenne jobb?



2014. júl. 16. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként 2 olyan kis "bogyót" szeretnék a kulcscsontom alá és azért is gondolom, hogy a surface jobb lenne...de aki ért hozzá, el tudná nekem magyarázni? Köszönöm! :)
2014. júl. 16. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:

A microdermal jobb, kisebb a seb aminek be kell gyógyulnia. A surface még annyiban problémás a hosszú szúráscsatornán kívül ami lassan gyógyul be, hogy ha megrántod az egyik golyót, akkor a másik is begyullad. Microdermal esetén bármi trauma éri az egyik ékszert, a kompozíció többi darabja sértetlen marad.

Volt surface-em, pont ezen a helyen és nem maradt meg, állandó gyulladásban volt. A microdermal jobb, a lényeg hogy olyannak csináltasd aki tényleg ért hozzá, és mindenképpen titán legyen a talp. :)

2014. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! majd a piercingestől is kérek tanácsot :)
2014. júl. 20. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!