Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a dresslin...

Mennyire megbízható a dresslink oldal?

Figyelt kérdés
Vélemények?ki rendelt már erről az oldalról?mennyi a kiszállítási idő?a válaszokat előre is köszönöm!:)

2014. júl. 17. 14:20
 1/3 anonim válasza:
En most rendelek 1. szoval nem tudom, de sok youtube-ost lattam hogy inenn rendelt (angolok, magyarok) es lehet hogy meg bizhato a kiszallitasi ido 10-24 munka nap 😊
2015. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En otszor rendeltem, vegyes erzelmeim vannak. Van nehany ruha, ami annyira hulladek minosegu, nyomokban sem hasonlit a honlapon talalhato kepekre, hogy hordhatatlan.

De nagyon sok kincsem is van.

Most mar rutinos vagyok, csak olyat rendelek, ahol vannak ertekelesek es a quality-re 5 pontos ertekelesek vannak.

Es nagyon megnezem, milyen anyagbol van a ruha, mert par ruha azert hordhatatlan, mert full gagyi fenyes muanyag anyaga van.


A szallitasi ido es koltseg attol fugg, hogy milyen postazasi modot valasztas, de a sima China posttal (ami alegolcsobb) 3-4 het alatt jon meg.


Azert kedvelem inkabb a sheinside.com-ot, mert ott tobb kep, tobb velemeny van es lehet, hogy elsore dragabbnak tunik, de ott 30 dollar folott ingyenes a szallitas. A dresslinken legtobbszor a legolcsobb szallitassal is tobb a szallitasi koltseg, mint maga a ruhak ara.

2015. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En rendeltem es egyedul a furdoruha az rossz volt, de megbizhato
2015. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!