Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Visszataszító ha egy...

Fiúk! Visszataszító ha egy lány ennyire vékony? (teljes leírás magamról)

Figyelt kérdés
168cm vagyok és 45 kg -m. Nem túl széles a csípőm. Szőkésbarna haj, barna szem.
2014. júl. 19. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevésnek hat a magassághoz, de képpel együtt egyszerűbb volna. Nem feltétlen rólad, csak egy hasonló alkatú lányról.


Alapból nem gondolnám taszítónak, de vonzónak sem. Ez szintén egy olyan helyzet, amikor valaki vagy tesz azért, hogy ilyen vékony legyen (koplal, hánytat, bármi), vagy beteg vagy csak egyáltalán nem hízékony, de nem is sportol, hogy esetleg izomban felszedje magát egy kicsit. Ítélkezni olyan esetben nem szoktam, amikor valaki nem felelős a kinézete vagy bármi egyéb hibájáért vagy állapotáért, de az önmagával szembeni hanyagságot és igénytelenséget annál inkább visszataszítónak tartom.

2014. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg egyébként az is lehet, hogy még fiatal vagy, a korodat nem írtad, hirtelen megnyúltál, amit a súlyod, egyéb arányaid nem követtek még le. Ez teljesen normális.
2014. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 l vagyok
2014. júl. 19. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ehhez kép kellene,hogy megmondjuk.De így leírás alapján,nagyon vékony.
2014. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, nagyjából ezekkel a paraméterekkel, és rettenetesen sovány volt. Nem vékony, sovány. Ő erre valamiért dicsőségként tekintett, és állandóan olyan előnytelen ruhákat hordott, amikben még véznábbnak látszott.

Vannak fiúk, akiknek az extrém módon sovány lányok jönnek be, nekik nyilván tetszel, de van aki a dagikra bukik, őket biztosan nem vonzaná a testalkatod.

2014. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez teljes leírás? ebből hogyan állapítsuk meg, hogy mennyire vagy vékony?
2014. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mer mit írjak még majd ha gépnél leszek akk küldök képet.
2014. júl. 20. 09:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kb. ilyen vagyok, 46kg és 165cm. Nekem ilyesmi a testalkatom: [link] A tied hasonlít erre? Mert ez szokott lenni a "tűrhető" határ az olyan fiúknál akik az átlagos alkatú lányokat szeretik. De nekem is sok fiú mondta már, hogy túl vékony vagyok. 18l
2014. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ilyesmi vékony vagyok talán nincs ilyen széles a csípőm
2014. júl. 20. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor szerintem, legalábbis számomra tökéletes :)
2014. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!