Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Múltkor láttam egy lányt az...

Múltkor láttam egy lányt az anyukájával és mind a kettőjüknek tele volt a füle gombostűvel! Szerintem gusztustalan! Ilyenkor minden este kiveszi és reggel visszarakják?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
jézusom:OxD
2010. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet, hogy varrónők, és munkába mentek. Akkor viszont igen. XD
2010. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Bazzeg... -.-"


Nem lehet, hogy akkupunktúrán voltak? Segít a fogyásban és egyéb dolgokban is hasznos lehet.


Nem veszik ki, hanem amikor visszamennek akkor szedi ki nekik aki belerakta. Nálunk mondjuk leragasztotta bőrszínű ragasztóval így nem látszott az embereknek...


De lehet ez nem tartós tű hanem már este mondjuk kivehetik és akkor azért nézett ki úgy. Biztos nem sima gombostű volt.

2010. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nm hiszem h akupunktúra volt mert non sovány volt a csaj!de az annyáról ez nm mondható el
2010. jan. 9. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én simán elhiszem hogy vannak ilyen elvetemült emberek xD
2010. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Mondtam, hogy nem csak fogyni lehet vele. Még rengeteg dologra alkalmazható, attól függően melyik pontba szúrják a tűket. Ismerősöm régen járt azért tudom.
2010. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tuti, h akupunktúrás tűk voltak, nem GOMBOSTŰK:-))))))))
2011. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!