Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a teendő, miután leszoktam...

Mi a teendő, miután leszoktam a körömrágásról?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, körülbelül 9 éves korom óta rágom a körmeimet. Mindig tövig volt rágva, de most sikerült elhatároznom, hogy leszokom:) Több, mit 2 hete nem rágtam, a fehér rész kb. 2-3 mm, szóval már nincs tövig rágva szerencsére:) Mindig kilakkozom és lereszelem a sarkát hogy ne töredezzen le és ne nézzen ki hülyén. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő alatt nő meg, hogy elérje leglalább az ujjam végét? Valamint,most egyelőre csak a fehér rész nő, a köröm vége, a körömágy is visza tud nőni normális méretűre? Az körülblül mennyi idő? Azok tapasztalatait is szívesen várom a témával kapcsolatban, akik hasonló cipőben járnak/jártak. köszönöm előre is a segítséget:)

2014. júl. 22. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan kérj meg egy manikűröst, hogy géllakkozza ki! Sokkal szebben csinálja meg mint te, így nem lesz szived lerágni, és még erősebbek is lesznek a körmeid. Èn ezt csináltam, és bevállt! 2 hét múlva menj vissza hozzá. (Ez így kicsit drága, akár az ő véleményét is kikérheted)
2014. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is géllakkoztass, de azért akinek van hozzá kézügyessége/gyakorlata, az magának is megtudja csinálni! :)

De a körömágy sajnos soha nem fog visszanőni, nem mindenkinek ér az ujja végéig, sajnos ez nem a körömrágáson múlik, hanem genetika, ahogy az is pl hogy milyen széles a körömágy.

2014. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minden esetre ügyes vagy, hogy le tudtál szokni. Kérlek maradjon is így!
2014. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) azóta se rágtam, ha ki van lakkozva már szép, majdnem olyan mint újkorában:D
2014. aug. 8. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!