Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljesen elvesztettem az...

Teljesen elvesztettem az önbizalmam, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban nagyon sokat bántottak, csúfoltak, mert kancsal voltam, állandóan megvertek, mindig azt kiabálták, hogy fiúnak születtem, csak hiba csúszott a rendszerbe.

Nem segített ezt feldolgozni senki, semmi..


Lassan 18 éves leszek, és tartós kapcsolatban vagyok a 24 éves barátommal, boldogságom ellenére most összetörtem.. nem látom magam szépnek,.. eddig legalább egy kicsit tetszettem magamnak, az alakommal nincs baj, csak a fejem... annyira nem tetszik, és annyira utálok az utóbbi 2 hétben tükörbenézni, hogy valami hihetetlen... a hajam tönkre van menve, póthajat használok, és már nem festem 1 éve, megkezdte a regenerációt.

Most szeretnék frizurámon változtatni, hogy hátha segít valamit, de mi van, ha ez sem jön be?

Nagyot ront a kedvemen, hogy minden nőt szebbnek látok magamanál..



2013. júl. 29. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

"fiúnak születtem, csak hiba csúszott a rendszerbe."


Ez nem gyenge...


Olvass pozitív irodalmat. Segíteni fog. Pl. ez pont jó lenne neked:

Louise L. Hay - Éld az életed

2013. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
edzzél
2013. júl. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

7. éve néptáncolok, a próbák felérnek az edzéssel.

Olvasni pedig nagy hibámra, de nem igazán szeretek, mert nem köt le.

2013. júl. 30. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig az a pozitív irodalom,tényleg lehet,hogy segítene.De ha az nem,akkor szerintem próbálj ki új dolgokat,a frizuraváltoztatás jó ötlet,esetleg kérd ki a párodat is,hogy Ő szerinte mi állna Neked jól,vagy mit szeretne rajtad látni(:.Próbálj ki új stílusokat,akár sminkben,akár a ruhatáradban,akár frizurában,és a legfontosabb: Gondolkodj mindig pozitívan,és ne nézd már,hogy másnak mije van... és más hogy néz ki,(a szomszéd fűje mindig zöldebb,ugye?(:)Te vagy a lényeg,fogadd el magad,ha pl. belenézel a tükörbe mond, magadnak,hogy gyönyörű vagy,és mosolyogj,ha mindig csak azt nézed,hogy más milyen,attól nem leszel jobb,ugye?És az az utolsó előtti mondat...ne kételkedj annyit magadban.(:
2013. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon hiú vagyok. Ez tény. A párom meg már unja, ha beszélek neki erről a gátlásosságról, és ha valamit kérdeznék tőle, akkor az lenne a válasza, hogy 'nem tudom, férfi vagyok, én nem értek hozzá', de rendben.. igyekszem megfogadni a jó tanácsokat.
2013. júl. 31. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!